Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csomagoljak a páromnak?...

Mit csomagoljak a páromnak? Külföldre megy 2 hónapra dolgozni.

Figyelt kérdés

Tegnap szóltak neki, hogy szombaton reggel veszi fel az autó a megadott helyen és időben. Ma reggel elment 2 napos melóra , holnap este 8-9 körül ér haza.

Minden elintéznivaló rám hárul, légyszives segítsetek.

Nagyon ideges/izgatott vagyok, nehogy elfelejtsek valamit.... így is 50 felé jár az agyam...

Köszönöm!


2013. szept. 19. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 hétre való ruházatot, meleget is hideget is. Gondolom mosási lehetősége lesz. Tisztasági csomagot (fogkrém, fogkefe, borotvahab, borotva, arcszesz, tusfürdő, izzadsággátló, fültisztító és krém ha használ). 2 türülköző. Gyógyszer ha szed valamit, vagy allergiás.

Egyebet nem kell, ha valami kimarad megveszi magának, nyugi :)

2013. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Épp azt szeretném elkerülni, hogy valamit vegyen magának. :)

Nem sajnálom tőle, csak ne az első héten költekezzen. :)

2013. szept. 19. 15:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom lesz e mosási lehetősége...lesz e mikrójuk, vigyen a wc papírt....ilyen dolgokon jár az agyam:)
2013. szept. 19. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zokni, alsónadrág, nadrág, póló, pulóver, ing, (nyakkendő, zakó, ha olyan munkája lesz, bár kétlem).

Fogkefe, fogkrém, tusfürdő, sampon, borotva, borotvahab (ha használ). A többi piperéje.


Zsebkendő, szendvics az útra, iratok, igazolványok.


Nem tudom milyen helyre megy amúgy, munkásszálló, vagy hova? Hány éves, milyen cuccokat használ, ezt csak te tudhatod :) Most írtam a borotvát, de lehet szakállas. Gondold végig, haladj sorban, hogy ha te lennél ő, mire lenne szükséged. Ennyit tudtam segíteni.

2013. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
óvszert nehogy összeszedjen valami kankót.
2013. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pizsama, papucs,(!) körömvágó olló, egy guriga fekete cérna, beleszúrva egy varrótűvel (ezt nem valószínű, hogy használja), de szúrj bele 1-2 biztostűt is, esetleg jól jön, minimális helyigénye van!!!

Egy guriga konyha kéztörlő, az jó szalvétának is, és szükség esetén WC-papírnak is. :)))

GYÓGYSZERT ha szed valamit, akár csak alkalmanként is. A neo-citrán vagy valami hasonló legyen nála egy megfázás esetére pár kis-adag.


Azt hiszem a többiek által felsorolt dolgok így már ezzel együtt kész is a csomag, még lehet, hogy sok is! Nyugi!


Írj róla listát, rakd ki a röki tetejére, és ahogy pakolod be az utazó-táskába, úgy húzod le a listáról, vagy pipálod ki. Amikor a végén azt látod, hogy nem férnek el (mert azt fogod látni!), akkor lehet szelektálni! Nyugi, menni fog!

2013. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én párom is sokat járt külföldre dolgozni, én mindig úgy csináltam, hogy mentem sorba mindenen pl:

- zoknik, alsógatyák, munkásruha ( időjárásnak megfelelő)

- utcai ruha pár darab

- tisztasági csomag (wc papírt is )

- fürdéshez plusz papucs stb.

- a legfontosabbak az iratok (útlevél, unios tb kártya stb.)

- ennivaló az útra (tehetsz kicsit többet hogy biztos elég legyen hidd el történhetnek váratlan dolgok)

- innivaló

- mobiltöltő hogyha van net a telefonján érdemes szüneteltetést kérni a szolgáltatótól mert nagyon drága hátha lesz wifi hogyha visz laptopot akkor az ahhoz szükséges dolgok

2013. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Sör és konzervnyitó !!!! + evőeszközök!

Ne feledd azt a kedvenc melegítőt, akármit, amiben a legszívesebb ül este a tv előtt + issza a sörét! :)))

2013. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Felnőtt ember, ő tudja, hova megy, ő tudja, mire lesz szüksége, majd ő becsomagol. Maximum, ha kedves vagy hozzá, akkor csomagolj neki egy napi hideg élelmet.
2013. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerdán szóltak neki, hogy szombat reggel indulás van, ő meg elment 2 napra melózni.

Este 9 körül ér haza. Hiába felnőtt ember ha nincs ideje összepakolni + bevásárolni.



Köszönöm a válaszokat

2013. szept. 20. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!