Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kimennétek külföldre a...

Ti kimennétek külföldre a férjetekkel ha már nem szeretitek? Csak a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
Nekik biztosan jobb életük lenne ott. De én teljesen rá lennék utalva a férjemre. A nyelvet sem beszélem, Itt van a csalásom másik fele (szüleim, testvéreim), barátaim, munkám, stb. Ti mit tennétek?
2013. júl. 16. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2013. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ha nem szeretem már, akkor semmiképp.
2013. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A saját életemet nézem, terveim és céljaim vannak. Ez nem párkapcsolat, hanem vicc. Senki nem lesz attól boldog, hogy egy anya mártír módjára feláldozza magát és az egész életét. Egy gyerek nem csak anyagiaktól lesz kiegyensúlyozott felnőtt, sőt, az kell a legkevésbé. De hogy milyen női/anyai mintát mutatsz neki, ha feladod saját magad, az már egy jó kérdés. Szerinted tisztelni fog érte?
2013. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én igen kimennèk. Pár év és megtanulom a nyelvet annyira hogy esetlwg a saját lábamra álljak, közben lehet intézni a papírokat a váláshoz stb.
2013. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha amúgy akarnék menni, akkor mennék. Ahogy valaki írta: megtanulnám a nyelvet (1 év alatt középfokot el lehet érni anyanyelvi környezetben, tanfolyamra járva, rendszeresen és szorgalmasan tanulva, tapasztalat), keresnék munkát, elintézném a válást.


A férjedtől mindenképp válj el, ha nem működik köztetek a dolog. Én is olyan családban éltem, ahol a szüleim nem szerették egymást és anyukám "feláldozta magát", nagyon rossz érzés egy gyerek szemszögéből. Szinte könyörögtünk a testvéremmel, hogy váljanak már...

2013. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, kimennék, seperc alatt megtanulnám a nyelvet és a saját lábamra állnék. Hogy addig rá lennék utalva? Igen. Na és? Akár ez még egy második esély is lehet. De mindenképpen könnyebb lenne így kitelepülni, mint egyedül, vagy egyedül gyerekkel.
2013. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem működik a kapcsolat? lehet, hogy külföldön, ahol egymásra lennétek utalva sikerülne újra összemelegedni, nem?
2013. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik országba akarna menni.
2013. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy külföldön, ahol rá lennél kényszerülve, hogy a saját lábadra állj, eléggé önálló lennél ahhoz, hogy egyenrangú félként próbáld meg újra ezt a kapcsolatot...

Én kimennék. Megtanulnám a nyelvet, valami szakmát is mellé, aztán meglátom. Nem?

2013. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjetek, hátha menthető még ez a kapcsolat.

Férjed szeret még téged? Van valami gondotok?

2013. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!