Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy anyukám megsértő...

Normális hogy anyukám megsértődött?

Figyelt kérdés

A vacsora töltött káposzta volt, és amikor eszegettem figyelmes lettem hogy van benne egy légy.

Nem hagytam szó nélkül amit azóta bánok hisz nagy hisztit csapott miatta, amiért leégettem.

Apu én és ő voltunk az asztalnál.


2013. szept. 20. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Észen légy legközelebb!
2013. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ilyesmit sosem teszek szóvá, bárkivel előfordulhat, sőt ha épp bent van a piszok és elrepül a lábas fölött, akkor beleszédül a párától, melegtől... nem az ő hibája. Ilyenkor a dögöt valahogy rápöckölöm csendben a szalvétára...
2013. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Kis sértődés normális, de hogy nagy hisztit csapott az nem.

Vegyél neki engesztelésül szúnyoghálót.

2013. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
hát megdöbbenésemben nehezen tudnám megállni h ne szóljak, csodálkozom h ez mindenkinek ilyen természetes :D
2013. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
En ezért teszek szunyoghálót az ablakra, eléggé undoritó, viszont egyszer én ittam valahol egy kávét és döglött légy került bele, majdnem megittam, el lehet képzelni..........
2013. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én akkor sértődnék meg a helyében, ha valaki NEM szólna emiatt.
2013. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Elég furcsa légkör lehet nálatok, ha anyukád úgy érzi, hogy "leégeted" azzal, ha közlöd, hogy légy van a kajában. Mégis ki előtt égetnéd le? A családja körében van, nem? Nem könnyű élete lehet anyukádnak, ha még otthon sem meri elengedni magát, még ott is úgy érzi, hogy meg kell felelnie. A szüleid valahol valamit nagyon elcsesztek. A te reakciód a légy látványára teljesen normális és természetes volt. Normális esetben az ember otthona az a hely, ahol őszintén hangot adhat a gondolatainak, érzéseinek, nem pedig az egymás előtti "tökéletes vagyok" színjátszás helye.
2013. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk nyilván nem direkt tette bele.

Nekem nem menne el az étvágyam a kajától, egy légy vagy hajszál miatt.

Attól függ, hogy szólni kell-e ilyen esetben a kaja készítőjének, hogy megesszük-e a továbbiakban azt az ételt, vagy sem.

Ha megesszük, akkor nem érdemes szólni, ha azonban nem, akkor igen.

Dolgoztam étteremben, ott is volt aki szólt, hogy szőrszál vagy hajszál van az ételében, és kért másikat.

Meg biztos olyan ember is volt, aki szintén talált ilyet, de nem szólt, nem zavarta.

2013. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

De könyörgöm 3-an voltak az asztalnál...

Az anyja, az apja és a Kérdező.. Ki előtt égette le?

Előfordul, megeshet, gusztustalan dolog, de nem a vendégsereg előtt szólt..

Nem nem normális dolog, hogy megsértődött, ha nem olyan stílusban adtad elő ami ordít a sértődésért:)

2013. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hajszál rosszabb... főleg, ha egy egész csomó van a levesben ...
2014. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!