Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám viselkedése kibírhatat...

Anyukám viselkedése kibírhatatlan. Mit tanácsoltok? Fontos!

Figyelt kérdés

Anyám viselkedését nem tudjuk hova tenni a családdal...Apukámmal minden nap kötekszik, állandóan azt hangoztatja nekem is meg mindenkinek, hogy el akar válni, mégsem tesz érte semmit. Mindenbe és mindenkibe bele köt. Tegnap szóba hoztam hogy meg szeretné ismerni a szüleimet az a srác, akivel alakul valami, erre ő gondolkodás nélkül rá vágta hogy ne jöjjön, nem kell ide senki. Tegnap minden k*rvának el voltam hordva, mert több évnyi együtt járás után szakítottam a barátommal, és hogy biztos nekem viszketett a p*csám, azért lett vége. Inkább nem álltam le vele vitatkozni, mert nem neki lett volna igaza. A húgom pasija hónapokig!! volt nálunk, mivel nem jár iskolába, nekem a barátnőim, vagy haverok sose jöhetnek, pedig nem balhésak, csak a szobámba vannak. Én a tanulás mellett dolgozok, és ma ahogy jöttem haza a boltból, epésen megszólal hogy na van miből vásárolgatni... Ezt se tudom hova tenni, mert szerencsére nem állunk rosszul anyagilag. A bolhából is elefántot csinál, mindenkinek beszól, flegmázik. Próbáltunk vele beszélni, de sikertelenül. Főleg most hogy a saját fizetésemből vennék telefont, egyből jajj nagyon fontos...


19L (anyukám 48)


2013. szept. 5. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Klimax.
2013. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön a klimax jutott eszembe!
2013. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De azért ez már nem állapot... Jó, erről nem tehet, de attól még nem kéne így beszélnie a családjával! Folyton agyal valamin, mindenen felhúzza magát, és azon lovagol órákig.
2013. szept. 5. 11:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok és hogy érdemi tanáccsal is szolgáljak, nekem az anyósom tök ugyanezt produkálta amikor ennyi idős lett, eléggé elfajultak a dolgai u.h. a végére pszichiáterhez került. A jó hír annyi, hogy k.b. két héttel azután, hogy elkezdték gyógyszerezni már tök normális lett, megkockáztatom normálisabb mint bármikor előtte.
2013. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A család szerint is ki kéne vizsgáltatni. Főleg hogy állítása szerint jó pár éve nem jött meg neki, szóval lehet nem klimax...
2013. szept. 5. 11:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a klimax ilyen. Az én anyukám is ilyen volt abban az időszakban, de akkor még nem igazán voltak klimaxra gyógyszerek, ma már vannak. Állj le vele beszélgetni, mond el neki, hogy mennyire fáj neked, hogy ő ilyen, és kérjed, hogy valahogy oldjátok meg ezt a problémát, hogy nem romoljon el a viszony. A család a legfontosabb!
2013. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Pont erre valók az SSRI gyógyszerek.
2013. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha tudjátok, vegyétek fel diktafonra, videóra a viselkedését. Úgy, hogy ne vegye észre.

Majd juttassátok el neki a felvételt. De adjatok neki lehetőséget arra, hogy azt egyedül nézhesse meg.

Ha látja majd magát kívülről, akkor meg fog változni a viselkedése.

2013. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A klimax nem annyi, hogy elmarad a menstruáció. Elég hosszú folyamat, komplex hormonális változással és okozhat pszichés tüneteket is. A fent említett anyósom is k.b. 5 év alatt jutott el a b_szogatóstól a kezelhetetlen őrjögőig, de már az előtte kezdődött nála a klimax.
2013. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anyukám évek óta így viselkedik, kijelentette azt is, hogy ő nem akarja megismerni a srácot. Látásból ismeri, de neki nem szimpatikus. Pedig nem iszik, nem dohányzik,semmi ilyesmi. Apukám szerencsére nyitottabb, és anyukám van akivel rendes.
2013. szept. 5. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!