Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek anyukám normális?! Egy étel miatt ekkora balhét csapni.

Nincs valami idilli kapcsolatom anyukámmal, úgy néz ki nemsokára sikerül is elhelyezkednem külföldön. Ezt csak azért írtam, hogy megelőzzem a "miért nem költözöl el" kérdéseket.

Na de a lényeg, hogy elutazott egy hétre, addig én egyedül maradtam itthon. Szokás szerint kitakarítottam, rendben tartottam a házat és csináltam mára töltött paprikát ebédre, másra nem volt időm. Nem olyan régen hazajött és balhét csinált, hogy miért nem főztem levest és a töltött paprika sem jó, mert 2 napja azt evett. Ezen ment a vita fél órán keresztül. Szerinte rá kellett volna kérdeznem, hogy mihez lenne kedve. Egyébként megjegyzem, akárhányszor elutazott és nem fogadtam 3 fogásos ebéddel, problémázott, mintha ez lenne a világ legnagyobb gondja.

Én ezzel nem értek egyet, de már lassan kezdem azt hinni, hogy lehet én látom rosszul a dolgokat. Kiváncsi vagyok, hogy ez más családban mennyire lenne probléma.

2013. szept. 1. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
Szeritnem más örülne ha a gyereke ebéddel várná haza...

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. szept. 1. 16:09 Privát üzenet
Hat... Nálunk az a szokás, hogy ha valaki hosszú útról jon haza, akkor megkérdezzük, hogy mit enne.... Ettől függetlenül en személy szerint örülnek, ha a gyerekem főzni nekem, bármi is legyen az.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. szept. 1. 16:11 Privát üzenet
Nem normális. Ha nem adta le előre a rendelést, nem mondta, mit ne csinálj, akkor fogja be később is. Egyébként amikor te utazol el, akkor ő hogyan fogad később? Neked is úgy kéne csinálnod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. szept. 1. 16:12 Privát üzenet
Semmi baj nincs sem a felfogasoddal, sem a hozzaallasoddal. Sot... Le a kalappal, hogy ilyen gondoskodo vagy. :-) Sajnos az anyukadat megvaltoztatni nem fogod tudni, el kell fogadnod olyannak, amilyen. Okos otlet, hogy sajat eletet kezdesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2013. szept. 1. 16:15 Privát üzenet
anyukád egy érzelmi vámpír. Menekülj amíg tudsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2013. szept. 1. 16:27 Privát üzenet
Legközelebb nem hogy kaját csinálnék mire hazajön, de otthon sem lennék...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. szept. 1. 16:48 Privát üzenet

Még ha félig odakozmál is, örülnek neki a szüleim, ha megpróbálom meglepni őket valamivel.

Mi itthon ha nem fogy el, akkor van, hogy két-három napig is eszünk egy kaját, nem mindig sikerül kiszámolni az adagot. Naés, akkor még esszük két napig.

Nincs az ilyenből semmi gond itthon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. szept. 1. 17:18 Privát üzenet
Nem a legjobb a felfogása valóban. Nem csak hogy annak kéne örülnie, amit főztél, hanem annak is, hogy rendben/tisztán tartottad a lakást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. szept. 1. 17:51 Privát üzenet
én sosem főztem anyukámnak bár nem is lakom otthon gimi óta, de egész biztosan nem problémázna. Vagy megenné, amit kapott, vagy csinálna magának egy szendvicset.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2013. szept. 1. 18:14 Privát üzenet
Nádszálkisasszony nevű felhasználó válasza:

Csodálkozom, hogy ennyi türelmed van, én tudod mikor főztem volna bármit is egy ilyen anyának..Már bocsánat! Éltessen, hogy nemsokára elköltözöl és egy számodra egy problémásnak mondott férfi sem lesz már problémás!:)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2013. szept. 1. 19:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek milyen dolog hogy egy 7éves gyereknek az Nagymamája alkoholmentes sörrel itatja a gyereket amire rá van írva hogy 18 év felett fogyasztható és 0.5% alkohol van benne...
Az normális, ha a hörcsögöm elraktározza a kaját?
Az normális ha a tengerimalac nagyon sokat eszik?
Az normális, hogy egész napra elég nekem 1 görögdinnye? Úgyértem, h 1 egész, és azzal jól lakok.
Normális, hogy 13 hetesen nem fér belém annyi étel mint a terhesség előtt?
Normális, ha az anyagiak miatt nem tudok elkezdeni fogyózni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!