Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám normális?!...

Szerintetek anyukám normális?! Egy étel miatt ekkora balhét csapni.

Figyelt kérdés

Nincs valami idilli kapcsolatom anyukámmal, úgy néz ki nemsokára sikerül is elhelyezkednem külföldön. Ezt csak azért írtam, hogy megelőzzem a "miért nem költözöl el" kérdéseket.

Na de a lényeg, hogy elutazott egy hétre, addig én egyedül maradtam itthon. Szokás szerint kitakarítottam, rendben tartottam a házat és csináltam mára töltött paprikát ebédre, másra nem volt időm. Nem olyan régen hazajött és balhét csinált, hogy miért nem főztem levest és a töltött paprika sem jó, mert 2 napja azt evett. Ezen ment a vita fél órán keresztül. Szerinte rá kellett volna kérdeznem, hogy mihez lenne kedve. Egyébként megjegyzem, akárhányszor elutazott és nem fogadtam 3 fogásos ebéddel, problémázott, mintha ez lenne a világ legnagyobb gondja.

Én ezzel nem értek egyet, de már lassan kezdem azt hinni, hogy lehet én látom rosszul a dolgokat. Kiváncsi vagyok, hogy ez más családban mennyire lenne probléma.


2013. szept. 1. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szeritnem más örülne ha a gyereke ebéddel várná haza...
2013. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Hat... Nálunk az a szokás, hogy ha valaki hosszú útról jon haza, akkor megkérdezzük, hogy mit enne.... Ettől függetlenül en személy szerint örülnek, ha a gyerekem főzni nekem, bármi is legyen az.
2013. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ha nem adta le előre a rendelést, nem mondta, mit ne csinálj, akkor fogja be később is. Egyébként amikor te utazol el, akkor ő hogyan fogad később? Neked is úgy kéne csinálnod.
2013. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs sem a felfogasoddal, sem a hozzaallasoddal. Sot... Le a kalappal, hogy ilyen gondoskodo vagy. :-) Sajnos az anyukadat megvaltoztatni nem fogod tudni, el kell fogadnod olyannak, amilyen. Okos otlet, hogy sajat eletet kezdesz.
2013. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
anyukád egy érzelmi vámpír. Menekülj amíg tudsz.
2013. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nem hogy kaját csinálnék mire hazajön, de otthon sem lennék...
2013. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még ha félig odakozmál is, örülnek neki a szüleim, ha megpróbálom meglepni őket valamivel.


Mi itthon ha nem fogy el, akkor van, hogy két-három napig is eszünk egy kaját, nem mindig sikerül kiszámolni az adagot. Naés, akkor még esszük két napig.


Nincs az ilyenből semmi gond itthon.

2013. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem a legjobb a felfogása valóban. Nem csak hogy annak kéne örülnie, amit főztél, hanem annak is, hogy rendben/tisztán tartottad a lakást.
2013. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sosem főztem anyukámnak bár nem is lakom otthon gimi óta, de egész biztosan nem problémázna. Vagy megenné, amit kapott, vagy csinálna magának egy szendvicset.
2013. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Csodálkozom, hogy ennyi türelmed van, én tudod mikor főztem volna bármit is egy ilyen anyának..Már bocsánat! Éltessen, hogy nemsokára elköltözöl és egy számodra egy problémásnak mondott férfi sem lesz már problémás!:)
2013. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!