Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt..már vettem neki parfümöt,bögrét a kzös képünkkel,plüsst,hívtattam elő közös fotókat..mit vegyek neki?én egy pulcsira gondoltam,nem tudom,h jó-e.de várok további ötleteket is.Légyszíves,ötletem sincs:S
2009. nov. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ékszerre gondoltál már? Szereti az ékszereket, és ha igen, miket(pl: karkötő, nyaklánc, óra, gyűrű)? Az ékszer is szép ajándék Karácsonyra:)
2009. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami fantáziadúsat, ami a hobbijával kapcsolatos.

Ne ilyen bármilyen boltban megkapható ócskaságot, mert ez azt árulja el, hogy 5 percig gondolkodtál a dolgon.

A párom nagy Juventus rajongó, úgyhogy szereztem neki egy dedikált Buffon mezt. Sokáig tartott, nehezen sikerült, de megérte.

Szóval érdemes kreatívkodni.

2009. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.:van minden ékszere:nyaklánc,gyűrű,karóra is.Szóval ezt nem tudok venni.

A barátom hobbija a szerelgetés..mindent szétszed-összerak,amúgy 20 éves.Ezzel kapcsolatosan?

2009. nov. 5. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg mit szerel és mivel esetleg megnézed a szerszámai közt melyik a legócskáb és veszel egy újat belőle vagy valami kombi szerszámkészletet. Csak ne a huszadikat.
2009. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Összerakós modellautó?
2009. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért annyira nem szereti
2009. nov. 8. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom anyagilag mit engedhetsz meg magadnak.

Ajándékozz magatoknak 1-2 wellness napot.

Vásárlási utalvány.

Sok, kis apróság.

2009. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyi pénzem nincs sajnos:S
2009. nov. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!