Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire visszatar...

Szerintetek mennyire visszatarto erő egy egyedülállo nő számára, hogy a kiszemeltje boldog házasságban él úgy, hogy gyerekek is vannak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 11:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez az adott nőtől függ.


Normális, épeszű ember (!) nem megy bele ilyen kapcsolatba.

Aki hülye vagy nincs tartása, az igen.


Ugyanez a másik oldalról.

Hiába csábít az egyedülálló nő, ha az adott férfinek van gerince és hűséges marad.

2013. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de ha bepróbálkozik, remélem, hogy a férfi elküldi melegebb éghajlatra. Egyébként engemet teljesen visszatart már az is, hogy valaki nős. Ha meg boldog is, akkor meg miről beszélünk? Szétbarmolni egy házasságot passzióból... Annyi egyedülálló férfi rohangál, csak van még köztük egy normális, nem? 26N
2013. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kiszemeltje tényleg boldog házasságban él, akkor úgysincs semmi esélye és csak magát égeti.

Egyébként sajnos van nőben és férfiban is olyan, akit nem érdekel, ha a másik foglalt, sőt nem csak az egyedülállók ilyenek, hanem ugyanúgy vannak a házasok között is.

2013. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

"kiszemeltje boldog házasságban él úgy, hogy gyerekek is vannak"


abban a nőben, akiben van egy kis jóérzés, nem akar borítani egy boldog családi életet, és nem mászik rá nős, családos férfiakra. És persze ha a pasiban van gerinc, akkor akár rá is mászhat, felesleges, mert elutasítást kap. Nem házas férfiakat kellene "kiszemelni", hanem a szingli pasik körében szemezgetni!

2013. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A normális nők számára teljes visszatartó erő kellene hogy legyen ,ha a kiszemeltje ,párkapcsolatban ,élet/házastársi kapcsolatban van !!! Létezik sajnos a gerinctelen fajta ,akiknek semmi sem szent ... na azok nem is tudom hová sorolhatók ... gusztustalan "ember" az olyan !!!!
2013. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokfélék az emberek. Én sose kezdenék nős emberrel. Egyrészt ha otthon boldog visszautasítana, ha nem boldog akkor belemenne, de nem tudnék a tudattal mit kezdeni, hogy tönkretettem egy családot.

Van viszont másféle gondolkodás is. Egyik ismerősöm kifejezetten büszke rá, ha el tud csábítani egy nős embert. Úgy gondolja ezáltal, hogy ő jobb több kívánatosabb mint a feleség. Rengeteget szenvedett e-miatt, de ebből se tanul.

Tehát nem minden nő számára visszatartó erő a házas férfi, van aki kifejezetten kihívást lát benne.

2013. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen emberrel nem szabad kezdeni, max szeretőnek mehet így az ember, de az sem biztos, az meg kinek elég?

Tehát a válaszom: annak aki normális kapcsolatot keres annak ez visszatartó erő.


De sajnos egyre többször tapasztalom azt nőtársaimtól hogy semmi sem tartja vissza őket...Volt kolleganőm pl 8 éve szerető, évekig még el is hitte h majd elválik talán egyszer a fickó..Mára gondolom nem hisz semmit.

2013. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud róla, akkor visszatartó erő, tabu, ha értelmes a nő.

Mert értelmes egyedülálló önszántából nem megy bele ilyen kapcsolatba, de ha bele tud menni az azt jelenti, hogy annak a nős gyerekes férfinek nem annyira boldog a házassága. Ennyi.

(Ha valakinek kis esze van nős férfivel akkor sem kezd, hiszen nagyon rizikós a kimenetele..)

2013. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Ha az en ferjemnel beprobalkozna egy no attol fuggetlenul hogy a ferjem visszautasitana ugy megtepnem hogy a sebeszeten varrnak ujra a fejet.

Mocskos nonek tartom azt akinek a mas parja kell megerdemli hogy kitepjek a hajat.

Szerncsere meg nem fordult elo de mar voltak akik chat uzik stb ugy ereztem nyomultak. Egyszeruen megbaratkoztam veluk es igy engem ismerve gyorsan eltuntek.Oke neha rasegitettem letiltottam oket emailt stb.

es ezt nem bizalom hianyaban de ismerem ezeket a nyomulos tipusokat.

2013. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Ez a kérdés értelmetlen.


Tök mindegy, hogy mit akar és mit nem egy egyedülálló nő. Nem az egyedülállónak kell, hogy visszatartó legyen az, hogy a kiszemeltje házas, HANEM A HÁZAS FÉLNEK kell, hogy visszatartó erő legyen az, hogy házas.


Mert ha ez nem így van, az azt jelenti, hogy egy idegentől jobban elvárod, hogy tekintettel legyen az érzéseidre, mint a saját házastársadtól.

2013. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!