Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti maradnátok a házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok a házasságban csak a gyerekek miatt, ha már nem szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 13:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%

Mintha ez a kérdés annyira egyszerü lenne. Mintha lenne igen és nem válasz erre. Pedig nincsen.

Minden házasság, minden szitu, minden élet más.

2013. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
Én 6 évig bírtam, a mai eszemmel egy hét után mennék.
2013. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
41%
Én maradok benne egyelőre, mert kicsik a gyerekek. 10 év fölötti gyerekekkel nem maradnék.
2013. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha amugy jól megvagyunk,és csak annyi hibázik,hogy elmúlt a szerelem,akkor igen!

Ha több gond is van,akkor nem!

2013. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%

Igen, mert a házasság, majd főleg gyerekvállalás előtt alaposan átgondoltam, hogy szeretem-e a páromat vagy nem. És úgy mivel úgy gondoltam, sőt kimondtam, hogy igen, így vállaltam, hogy az összes jó és rossz tulajdonságával elfogadom.

Ha nem így lett volna, akkor egyszerűen nem házasodtam volna vele össze, de gyereket meg végképp nem vállaltam volna vele!

Minden gyereknek joga van normális családban élnie! Ezért még a gyerekvállalás előtt kell eldönteni, hogy szeretjük-e a párunkat és vele akarunk-e élni, nem azután, hogy már megszületett...

2013. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
Valoban nem lehet altalanositani, es nem is konnyu kerdes. Ha a gyerekeknek valoban szukseguk van rank, es tudjuk biztositani a boldog, kiegyensulyozott csaladi legkort anelkul, hogy magunkat is tonkretennenk, akkor maradnek. Ha allando veszekedes, feszultseg lenne csak, es a gyerekek is mar nagyobbak, akkor nem. Persze az is kerdes, hogy mit jelent a "mar nem szeretitek". Sokan azt hiszik, hogy ha mar nem tombol ugy a szerelem, mint az elso ket honapban, akkor az mar egyenlo a nem szeretessel, es mast kell keresni.
2013. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%

5-ösnek ! Nyilván a legtöbb ember szerelemről házasodik, csak hát az idők folyamán mindenki változik, még az érzések is. Erről nem tehet senki, mivel józan ésszel nem befolyásolható.


Addig kell maradni egy kapcsolatban, amíg azt nem érzi testi és lelki kényszernek, teljes önfeladásnak az ember.

2013. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%

Első gondolatom az volt, hogy nem, s ez az igen határozott alapvéleményem...

De amit a négyes írt, az is jogos, csak ugye nem ez szokott lenni, hanem inkább negatív légkör, amiből jobb, ha kimenekítjük magunkat és a gyermekeket. Az a helyzet, hogy langyos a házasság, emberfüggő, van, aki nem bírja, nyilván ne áldozza fel magát, az a gyerekeknek se lenne jó.

Amit az ötös írt, azt is meg tudom valahol érteni, de nem mindenki ilyen fejlett, hogy előre tudja, mi lesz. Sokaknak eleve az emberismerete csapnivaló. Ha már valaki hozott egy rossz döntést (vagy nem azt, csak az élet ilyen, megváltoznak a dolgok), azért ne legyen már a másik emberhez kötve egy életre.

2013. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%

5-os! Ez olyan mintha azt mondanad, hogy beulok az autoba, elindulok egyenesen, es nem szamit, ha kanyarodik az ut, mert en elore eldontottem, hogy egyenesen fogok menni. :)

Az emberek folyamatosan valtoznak, es igaz, hogy muszaj kozdeni, alkalmazkodni, kompromisszumokat kotni, de elofordulhat az is, hogy kulon valnak az utjaitok.

2013. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
51%

Huszonhatezredszerre is tisztázzuk:


A gyereknek NEM JÓ ha a szülei miatta vannak együtt úgy, hogy nem szeretik egymást.


Ideig-óráig lehet jól titkolni, hogy ti nem érzitek jól magatokat, de a gyerek nem hülye, rá fog jönni. Aztán szépen kivetítitek rá az összes frusztrációtokat a másikkal kapcsolatban, "miatta" szenvedtek. Felnő egy olyan képpel, mely szerint a szülei selejtes házassága a normál, mert hiába szenvedtek, de legalább kitartottak egymás mellett. Lesz jókis önbizalomhiánya, befordul meg önvádló lesz, mert "miatta" ment tönkre a ti életetek. Ha még ezt egy jókis szeretőtartással is megkoronázzátok, az isteni.


Egy gyereknek 100x jobb, ha a szülei elválnak, az őt nem nevelő szülő látogatja normálisan, mindkét szülője boldog életet él, de külön.

2013. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!