Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülnének a...

Milyen ajándéknak örülnének a 80 éven túli nagyszüleim, ha már igazából semminek nem örülnek és azt mondják, "minek az már nekünk"?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alkalomból? Minenképpen valami olyat szoktam keresni én a nagyimnak aminek hasznát veszi.Nem veszekkacatot pl gyertyát, vázát stb... Pl ha eltörik vagy veszik valami azt pótolom,illetve egy egy ruhadarabot.
2008. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Esetleg hintaszéknek. De lehet, hogy jobban értékelnék, ha több időt töltenél velük, vagy elvinnéd őket autóval a Skanzenba vagy más falumúzeumba. Lehet, hogy butaságnak hangzik, de a családunkban pl. egy új jövevény híre teljesen felvillanyozza a nagyszülőket.
2008. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját készítésű tortának vagy likörnek, neten nagyon klassz receptek vannak!
2008. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire kertészkedősek, de pl a nagyim imádja a virágokat, mindig cserepes virágokat veszek neki. A nagypapám öreg fejjel kapott rá a keresztrejtvényekre, minden alkalomra rejtvényújság előfizetést, rejtfényfejtők kislexikonát stb. ilyenekt kap :) Olyasmit keress nekik, ami elfoglaltságot ad - ha van valami hobbijuk, akkor mindenképp azzal kapcsolatosat szerintem.
2008. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fotóalbum a családról? Nagyszüleim imádják nézegetni.
2008. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik házassági évfordulójukra a család összefogott és csináltunk egy nagy családfát. Mindenkiről gyűjtöttünk képeket, és egy nagyon nagy papírra felragasztgattuk családfa-struktúrában, úgy, hogy legfölül volt a papus-mamus, onnan ágaztak le a gyerekek, unokák stb. Szép leveleket, virágokat, indákat is rajzoltunk rá, végül bekereteztettük, és most kint van nekik a falon.

Nagyon örültek neki, sokat nézegetik - azért jó, mert ilyen korban (90 fölött) már sokszor keverik a neveket, és így puskázhatnak is egy kicsit :D De tényleg nagyon örültek neki, és nekünk is egy élmény volt elkészíteni.

2008. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hasonló gondolkodásmódú nagymamámnak én mindig valami finom csokit viszek, arra is szabódik, hogy "Nem kellett volna!", de azért szép lassan elmajszolja, így azért tudom, hogy örült neki.
2008. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keress olyan zenéket ami a fiatal korukban sláger volt annak is nagyon szoktak örülni.
2008. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nektek örülnek, és ha lehet a bizalmatoknak.Az ajándéknak /ha egyáltalán visztek6 nem az ára számít
2008. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!