Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszam neki,...

Melyik nevet válasszam neki, nektek melyikek tetszenek? Írjatok minél többen!

Figyelt kérdés

Légyszi ne azt nézzétek,h melyik névvel hogyan csúfolnák. Írjatok aszerint,hogy melyik név tetszik Nektek.


Nálam ezek a befutók,de nem tudunk dönteni:


Mia, Mona, Maja, Masa, Manda, Manna, Moira, Noa



2013. szept. 26. 09:30
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
30%
Noa és Manna ezek a legjobbak. Melyiket választottátok?
2013. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
30%

Mia, Mona, Maja, Amanda

és ezek közül az Amandát adnám szerintem; nem Mandát, Manda önmagában nem tetszik. Mia nekem amúgy ilyen becézett és kislányos név, de amúgy szép; de becenévszerű meg "kislányos" neveket nemigen adnék. Mona, hát ez szép név, de inkább a festmény:) Maja meg hát nemtom, ez is külföldről átvett, ez kicsit ilyen "menőzős" volt nekem, mikor először hallottam, de egyébként szép név. Masa nagyon rosszul hangzik számomra; Mása változata egy fokkal jobb de az is becézettnek tűnik nekem, és kislányos hangzású is; Manna, hát ez nagyon béna; Moirát Magyarországon nem adnám, de amúgy nem rossz; Noa nekem nagyon nem tetszik hangzásra:S:S

2013. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%
#2 vagyok, még annyi, hogy a manna nekem az valami ragacsos ételnek hangzik:S:S
2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
30%
előző vok, 32.akart lenni:)
2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
40%
A Mannáról nekem a South Parkból a "marokmanna" jut eszembe, amit remélem, hogy nem kell elmagyaráznom, hogy mit jelent.
2013. szept. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%
a manna kajanév volt a Bibliában, nekem ez meg a Masa nem tetszenek, többi elmegy
2013. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Fú, nagyon köszi mindenkinek. Nem hittem volna,h ennyien fogtok írni! Mindenkinek ment a zöld kéz..

Mona-t választottuk! :)

2013. okt. 1. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!