Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a 16éves hugomnak...

Normális ha a 16éves hugomnak zavarnak a "pasi" ügyei, pl az, hogy olyan fiú kavarna vele akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Olyan 1-2havonta vagy van, hogy pár hetente meséli, hogy "van egy fiú", ez mindig más. félreértés ne essék, szex meg ilyenek nincsen hálég, ezek amolyan tini-gyerek szerelmek.

Alapból nem tetszik ez annyira, szerintem nem jó ez sem, hogy ilyen gyakran pattog ide-ida, hogy minden hónapban más fiúba szerelmes, de mind1.


Most azt akarta elmesélni, hogy van egy srác akivel megint van valami, akivel egyszer már szakítottak régebben. És akkor mondta, hogy van még valami amire tutira mondani fogom, hogy 'gáz', és pedig az, hogy a srácnak barátnője van. Erre persze én kapásból reagáltam, hogy: 'pfff'.

Erre ő kiment, hogy hagyjuk meg minden. Kérdem, hogy most be vagy sértődve? (igen gyakran kérdem ezt mert gyakori az ilyen, hogy kivonul meg minden) és ezen is kiakadt, nekiállt bőgni, hogy nem sértődött be, csak, hogy így meg úgy szarul esik neki, hogy én kapásból leszólom mikor nem mondott semmit se még, stb.

most őszintén mit lehet még mondani erre amitől ez más lesz? Nem szólok bele meg semmi, csak épp nem vágok hozzá jópofát. Amúgy volt már ilyen neki korábban, hogy barátnős fiúval kavartak. Annak sem lett jó vége. Ő úgy érzi, hogy felnőtt és senki nem érti meg, stb.


Most én vagyok a hülye, vagy miafranc? Ő úgy gondolja, hogy igen azt hiszem.

Nekem is szarul esik azt látni, hogy hülyeségeket követ el. Azt viszont tudta, hogy hogyan fogok reagálni, hisz alapból így vezette fel, szal nem értem, franc érti meg a tiniket de tényleg.


24/F


2009. nov. 7. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez normális!:)

A szomszédom(családarát,napi kapcsolat)22/F is nagyon zavarja mikor a kishúga 15/L mesél dolgokat!

Na de ő még durvább!A kislányt nem engedi a bátyó bulizni sem,ez azt jelenti,h osztálybuliba sem!A szüleivel kötekedik,h azért...

Ha megtudná,h barátja van még a fejét is szétverné:D

Komolyan!

Félted és ez érthető!

És kövesd is figyelemmel ne hogy elfajuljon:)

22/L

2009. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még az unokatesóm is kiakadt a fiúkon anno, hogy majd jól megveri őket, ha rosszat szólnak, nem hogy egy testvér. Normális, hogy zavar.

Vigyázz rá, csak ne avatkozz bele a dolgaiba, mert az kiakasztó tud ám lenni, meg így legalább elmesél dolgokat és az jó.

2009. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sajnos ez ennyire nem egyszerű. Külön élünk, én apámmal ő anyjával (nekem volt nevelőanyám). így nem tudom nagyon figyelemmel követni és megvallom sokszor időm-erőm sincs hozzá. Reggeltől estig meló, itthon is meló, közben bnő távkapcsban, hétvégén meg bnő így is alig élek már sokszor.


nem is ez a gond, mert annyira nem kell szerencsére félteni, értelmes azért, nem fog eljárni bulizni úgy mint a mai balfsz fiatalok, persze jár szórakozni, de csak normálisan.


A gondom nem is az ,hogy féltem, persze, hogy féltem, ha rajtam múlna, akkor a lakásból se engendém ki(nehogy kint eltalálja egy meteor:)), de ez a bnőmre is igaz, persze nem így viselkedem velük, szal csak aggódok.


nah de szal bele sem szólok a dolgaiba, azzal kavar akivel akar, csak épp ehhez spec nem vágok jópofát és ezen ki van akadva.

2009. nov. 7. 01:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, a legfőbb gondod az, hogy a húgod kiakad olyasmin ami valójában természetes?

Erre csak azt tudom válaszolni, hogy 16 éves. Ez az a kor amikor már nem gyerekek, de még nem is felnőttek és nagyon össze vannak zavarodva. Tudják mi a helyes, de a hormonok mást diktálnak.

Ha visszagondolok a saját 10-en éves koromra csodálkozom, hogy anyám hogy bírta ki épp ésszel, és én hogy tudtam elviselni a csemetéim kamaszkorát.

2009. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt te csak hiszed, hogy nincs szex. ;)

Egyébként zavarni zavarhat, de az életébe nincs beleszólásod. Tanácsot adhatsz, véleményed elmondhatod, de ennyi.

Egyébként ha ilyen értékrendje alakult ki, az súlyos neveltetési zavarra utal, ugyanis rendesen nevelt lányok sosem viselkednek így. Ez tipikusan az elhanyagolt, elkényeztetett gyerek viselkedési mintája, aki híján van az egészséges szülői befolyásnak, és komplexusai alakultak ki(pl apakomplexus, az idősebb férfiakhoz(általában nős) való vonzódás).

Tőled nem fogja elfogadni az útmutatást, hiszen ahhoz az erős szülői kéz kellene, nem a "rivális" testvér.

2009. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!