Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy pasi (akinek van barátnője) a bulikban idegen lányokkal táncol?

Figyelt kérdés
Ugyanis az én barátom ilyen. Oda megy táncolni, ha látja, hogy tetszik egy lánynak, esetleg meg is hívja valamire. Nem tudom jól teszem-e, hogy tűröm. Persze ezeket mindig megtudom,kiakadok és veszekszek vele, és ő csak csodálkozik, hogy ez miért baj?? De az biztos, hogy még soha nem csalt meg, és hogy szeret.Biztos vagyok benne, hogy bármit megtenne értem(már bizonyította is sokszor), ezért nem tudom miért csinálja.
2009. dec. 31. 17:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és ha megkéri egy csaj, szó nélkül viszi őket mindehova kocsival.
2009. dec. 31. 17:15
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tűrném,az biztos.Te sem csinálsz ilyeneket,nem? Nálunk ez nem normális dolog.Ne hagyd!
2009. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem se hagyd! Akkor az a pasi tuti nem szeret eléggé. Ha az én párom ilyet csinálna tuti megtanulna repülni!

21/L

2009. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
A táncolás még nem megcsalás.Sőt az ártatlan flörtölés sem.Mielőtt lehurrognál,neked nem esik jól ha egy férfi megnéz vagy megdicsér?Minek menjek buliba,ha csak a párommal táncolhatok?Azt lehet otthon is.Még annyit az oktalan féltékenykedés a legjobb út afelé,hogy megmérgezd a kapcsolatod a pároddal.
2010. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem se hagyd, hiszen ezzel megaláz, és csak azt bizonyítja, hogy egyáltalán nem tisztel sem téged, sem a kapcsolatotokat.Ez nem elfogadott dolog egy párkapcsolatban.Ha táncolni akar, tegye veled.
2010. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
mégsem tesz meg mindent érted, ha tudja hogy ezzel megsért és mégis csinálja.. nem megcsalás, de számomra itt az a legnagyobb kérdés, ha egy lány benne lenne egy numerában akkor vajon félrelépne a barátod?!? olyan mintha szórakozni akarna még, úgy általában véve nem való neki egy normális párkapcsolat. meg vagy áldva vele, az biztos:/ próbáld elmagyarázni (veszekedés nélkül..) hogy neked ez nem fér bele egy kapcsolatba, ne csinálja. a válaszától, érzéseidtől függően döntsd el, hogy mi legyen veletek, én otthagynám az biztos. nem az a baj ha megfordul más csajok után is, de ez nagyon provokáló és idegesítő lehet. vagy próbáld ki, hogy te táncolsz más srácokkal, megiszol velük ezt-azt, flörtölgettek, lássuk ezt mennyire élvezné.
2010. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem más az, amikor elmegyünk valahová, ott vannak ismerősök, és bemutatnak valakinek, aztán beszélgetünk, különösen ha van valami téma. Ha táncolunk, az is belefér. De itt nem erről van szó.

A te barátod kifejezetten ismerkedik idegen nőkkel, flörtölget. Nem szerelmes beléd ez elég nyilvánvaló, azért csinálja.

Szerintem felesleges bármit beszélni vele erről. nagyon jól tudja mi a helyzet, és azt is, hogy amit csinál azt miért teszi. Én simán otthagynám.

2010. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Ez a fiu nem érdemel meg téged!!

Szerintem beszélj vele ha nem hallgat a jó szóra akkor szakits vele!Jobb lenne a szakitás mert utánna még több baj lehetne és te idegileg érzelmileg összetörnél!

2010. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez már túlzás... És rá sem nézhet senkire? (válaszolóktól kérdezem). Ami megcsalásnak minősül egy normális kapcsolatban: az a szex (bármilyen formában) és egyeseknél a csókolózás is annak számít (nálam igen). De ha más lányokkal is táncol, beszélget, autókázik, kirándul, mozizik, sétálgat, bevásárol...stb. Hát ez egyáltalán nem megcsalás és kár féltékenykedni. Vagy megbízunk valakiben, vagy nem. Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség és bizalom, ha ez hiányzik akár csak az egyik fél részéről, akkor csak raboljátok egymás idejét.
2010. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem simán belefér, ennyi szabadság kell neki is, Téged szeret, de attól még tetszhet másoknak is (ez jót tesz az önbizalmának), és haverkodhat/ flörtölhet más lányokkal is, ha jópasi és el is várják ezt tőle,miért ne? Nincs értelme meggátolni.
2010. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!