Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, ha a pasi kapcsolatban...

Baj az, ha a pasi kapcsolatban van és feltűnően megnéz más nőket, miközben a barátnője ott megy mellette?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát, vannak ilyenek, bajnak nem baj, csak megalázó a nőnek aki vele van. Ha Te vagy az a nő, akkor beszélgess el erről vele. Kulcs a kommunikáció...
2010. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem baj lenne. Azért tiszteljen már annyira, hogy nem aláz meg ezzel. Ha már nézi , akkor ne feltűnően. Én sem teszem . Lehet azt kulturáltan is csinálni.
2010. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak megnézi, szerintem nem, de ha feltűnően bámulja őket, az úgy gondolom, illetlenség, pláne ha észre se veszi, hogy téged zavar. (Vagy féltékennyé akar tenni?)
2010. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem érint a kérdés, mert én biszex vagyok, a jó nőket én is megnézem.
2010. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a nők többsége(akármilyen szentnek nevezi magát) megnézi a más pasikat, mi férfiak is megtehetjük, hogy bámuljuk a jó nőket.Ez van.
2010. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt ilyen barátom.Még szemezett is néha,úgyhogy mellette voltam.Gyorsan szakítottam vele...
2010. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a párom mindig azt mondja, hogy ha mész az utcán, elkerülhetetlen, hogy akár csak véletlenül is, de vess egy-egy pillantást a veled szembejövőkre. Ez teljesen normális, ha nem forgolászik utána, nem tesz rá megjegyzéseket neked és tényleg észrevétlenül csinálja mindezt. Elvégre hűséget fogadtak, nem vakságot. Az azonban már megalázó helyzet, ha mindezt látványosan csinálja, ráadásul folyamatosan. Ülj le vele beszélgetni, mondd el neki a problémád és bátran kérdezd meg tőle, hogy ezzel neki mi a célja.
2010. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Na es ha megnezi a nöket, akkor mivan? Azert van a szeme. Ha egy helyes srac jön velem szembe, en is megnezem. Az mas kerdes, hogy nem feltünöen, nyilvan nem fordulok utana, es nem bamulom, csak megnezem. Ezzel nincs is baj, hiszen emberek vagyunk. Engem nem zavar, ha a pasim megnezi a szep lanyokat, furcsa is lenne, ha a fiukat nezegetne:-) De ha FELTÜNÖEN bamulja, esetleg a lany is eszreveszi, az mar nagyon kellemetlen nekem. Az bunkosag, ilyet en sem tennek vele, es neki sem türnem el.
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés helyzetben vagyok, mert ha a párom feltűnően megnéz egy nőt ( hogy jó nő-e vagy se az nagyon relatív, mert nálunk mindig fordítva van, akit én szépnek találok, azt ő rém rondának, illetve fordítva ), akkor az azért van, mert feltűnik neki, mennyire ronda.Meg is szokta ilyenkor jegyezni, hogy "Úristen..." - persze csak nekem.Ilyenkor jót röhögünk, de nem zavar, ha bomba nőt lát, az sem, mert rájuk meg azt mondja, hogy majd egy-két év múlva az lesz velük a baj, hogy felrobbannak.

XD XD

30 / nő.

2010. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
30%
Szerintem hűséget fogadott nem vakságot!Ez csak neked kellemetlen!
2010. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!