Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a lányodnak hogy...

Megengednéd a lányodnak hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

Olvastam a válaszokat a hasonló kérdésre.(amit a 15 éves lány írt)Itt én vagyok az anya.A lányom 16 éves lesz decemberben.Május ota van együtt a barátjával,aki 120 km-re lakik.Tehát nem túl sűrüen találkoznak.Eddig a fiú jött hozzánk.Ebben a hónapban volt először hogy elment a lányom is hozzájuk.Regg. ment este jött.De egy pár napja előállt azzal,hogy ha elmegy(köv.hétvégén)akkor had aludjon ott.Én egyáltalán nem szeretném,nem engedem hogy ott aludjon.A fiú nem alhat itt,mert egy ideje albérletben lakunk,ami ici-pici.Mi is alig férünk.

Azt még tudni kell,hogy eléggé akaratos a lányom,ha valami nem úgy van ahogy ő elképzelte/elképzeli,akkor duzzog,most is sírt..

Sajnos nem az a fajta akinek meglehet magyarázni,hogy nézd kislányom,látod milyen a helyzetünk....stb....

Eztcsak azért írtam le mert ebből is kiderül nem az a felelősséggel felnőttesen gondolkodó.

Kíváncsi vagyok erre hogyan reagáltok.milyen tanácsottudtok adni.Előre is köszi


2009. nov. 7. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

ha nem engeded,akkor megy engdély nélkül...

fiut láttad már ezek szerint nem egyszer...

együtt vannak fél éve,16 évesen ez már nagy szó...

pasi menjen ki elé,te tedd fel a vonatra,nem lesz baja

sokat tiltod,csak rosszabb lesz (magambol indulok ki)

nem engedtek ki az ajton,kimásztam az ablakon...pedig papiron jolnevelt vagyok/voltam

22/L

2009. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
88%
egyetértek az elözövel!ha jól kijösz a pasijával akkor szerintem megbizhatsz benne!elötte azért elbeszélgetnék vele a terveiröl és szexuális érdeklödéséröl!ja és lehet hülyén hangzik de gumi nélkül nem engedném!jobb félni mint megijedni
2009. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem engedném meg akkor se, ha toporzékol. De úgy látom, már elkéstél a tiltással. Valószinű már megtörtént az, ami köztük megtörténhetett. Innentől kezdve nincs megállás. Csak a szerencsében bizhatsz, hogy a lányodat előbb-utóbb nem éri csalódás, mert ha igen, a válladon fogja majd kisirni magát.
2009. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Én 26 éves nő vagyok,gyermektelen.Azért remélem tudok segíteni.16 éves a lányod,nem gyerek már.Szerintem már meg kellene engedned,hogy ott aludjon.Egyébként milyen a srác?Ha nincs vele gondod engedd el nyugodtan.Nyílván ez nem pár hetes kapcsolat.

Egy 16éves lánynak,már nem tilthatod,hogy szexuális életet éljen.Gondolom a szerelmesek ritkán találkoznak amúgy is,ha ilyen nagy köztük a földrajzi távolság.

2009. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Én 28 éves vagyok Engem a szüleim anno nem engedtek, kb.17-88 voltam, akkor titokban aludtam a barátomnál, később persze bevallottam. Barátnőm falazott. Ha menni akar úgyis megy, de 16 évesen eszembe sem jutott volna. Pedig volt kapcsolatom Mindig megoldottuk. Nem volt azzal gond, hogy nálunk vagy náluk legyünk, de az ottalvást nem engedték. utólag szerintem igazuk is van.
2009. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
17-18 helyebítve.:)
2009. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tiltani nem tiltom,de azt se akarom,hogy az legyen amit ő kiejt a száján,az úgy van.Ez azért komolyabb dolog.Ha bármivel próbálkozok/próbálkoztam akkor vagy nem válaszolt vagy ha neki nem tetszőt mondtam bevágta a durcit.Ez egy ördögi kör köztünk.
2009. nov. 7. 16:32
 8/24 A kérdező kommentje:

Ismerem a batrátját,hát nem vagyok tőle elragadtatva.A családja meg...na hagyjuk.Az anyját csak a legeslegjobb jó indulattal lehet anyának hívni.Nme igazán bízok benne.

20 éves.Egyáltalán nme hozzá való,tudja is hogy mi a válamányem.erről is beszélgettünk már eleget.Előbb utóbb csalódás lezs avége(mint ahogy egyikőtök írta)csak idő kérdése...Valahol nagyon nagyon a lelke méjén ezt ő is tudja..

2009. nov. 7. 16:39
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél neki egy csomag óvszert, és hadd menjen.

Nem fogod tudni visszatartani egy életen keresztül. Így viszont meg fog bízni benned.

2009. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég nehéz kérdés. Én a helyedben nem engedném el. Még fiatal. cSakezt most még nem látja be. Majd idővel.
2009. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!