Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egy szülőnek ha nem...

Miért jó egy szülőnek ha nem engedi a lányát a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés
de a fiatalok szexelnek mindenhol?(kocsiba,mezőn,hotelbe stb...)18-19 évesekről van szó
2011. jún. 21. 16:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

vannak ilyen szülők, na ők azok akiket én sem értek.

Ha a gyerek még 14-15-16 éves lenne akkor megértem, hogy tiltani próbálják, de azért egy 18-19 évest minek.

2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem tom, de az eltiltásnak nincs sok értelme, akkor taliztok a városligetbe és dugtok, szoval nincs értelme hogy eltilt!
2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%

talán azért, mert nem feküdnek le és nem lesz gyerek..

Lehet azért nem engedi meg, mert a lányba nem bízik meg eléggé!

2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
De most nézem felnőttről van szó, akkor meg én sem értem! Azt csinálna amit akarna..
2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
A szexhez nem feltétel az ottalvás :p.
2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Ettől megnyugodik a kis lelkivilága: D Olyan naiv h azt hiszi a fiatalok csak éjszaka tudnak lefeküdni..
2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem engedte anyám, pedig mi is felnőttek voltunk már, szexuális élettel, óvatosan. A vicces, hogy vadászott ránk, sehol sem alhattunk együtt, egy rokonnál sem, mert másnap ment az SMS anyámtól, hogy legyenek szívesek minket letiltani az együtt alvásról. Persze mindenki röhögött rajta egy sort, és mondták, hogy aludjunk ott nyugodtan. Nem sok ilyen eset volt, nemsoká egybeköltöztünk, és ott már nem szólhatott bele. Nem értem, mi baja volt, a baba nem is sikerült be, csak pár év házasság után, tervezve lettünk szülők.
2011. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
mert lehet hogy a szülő elkövetett pár hibát és nem akarja,hogy te is elkövesd ugyanazokat. szerintem beszélj a szüleiddel (már ha te vagy a lány) erről, hogy megbízhat bennetek. a barátod szeret és védekezni is fogtok és ne aggódjon.így tudni fogja, hogy elég érett vagy a szexhez és belátja nincs mitől féltenie
2011. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem meg nem "szexelnek" mindenhol...vagyis lehet, de azt én d.gásnak nevezem, mindegy ebbe ne menjünk bele.

Nekem sem engedték se 17 se 18 évesen pedig 16 éves korom óta vagyok együtt a párommal. Szerintem egyáltalán nem helyes ha együtt alszanak, ne akarjon egy 17-18 éves egyből egy élettársat magának, miért kell mindent manapság egyből megkapni? Én őszintén nem tartom sokra azt a csajt aki 17-18 évesen alszik a barátjánál, egyik nap egyiknél, aztán ki tudja, lehet másnap a másiknál. Ez azért elég gáz. Nem vagyok maradi, de azért vannak dolgok és dolgok...


19 évesen mondjuk már nagyon nem tudnak beleszólni a szülők, főleg ha egyetemista vagy, vagy már nem laksz otthon. Viszont ha otthon laksz akkor kénytelen vagy alkalmazkodni.



(Amúgy érdekes, engem nem engedtek soha a barátomnál aludni, mégsem szeretkeztünk soha se liftben se a bokor töviben, annál több eszünk és több "kultúránk" van)


21-L

2011. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Mert nehezen fogják fel, hogy a kicsi gyerekük felnőtt. Egyébként egy 18-19 éves ember már ne kérjen engedélyt, szóljon otthon, hogy "léptem..", és menjen.
2011. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!