Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsombor-Csongor névpáros...

Zsombor-Csongor névpáros hogyan hangzik testvérpárnak?

Figyelt kérdés
Az egyik kisfiunkat Zsombornak hívják. Általában nem szoktuk becézni. Nagyon tetszik a Csongor név, most hogy a harmadik várom nagyon ez az esélyes név. De nem fura, zavaró így együtt? Nem tudom becéznénk e, majd ahogy alakul.

2013. szept. 30. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A második gyereknek mi a neve?
2013. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Levente a nagyobbik.

A Csongor mellett egyébként még a Nándor név esélyes.

2013. szept. 30. 17:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a Levente lenne jobb, testvéreknek eleve nagyon furcsa, ha rimelö, majdnem egyforma nevük van.
2013. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Leventénk már van :) Az első válaszoló kérdezte a másik gyerek nevét, arra írtam.
2013. szept. 30. 17:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi furcsa vagy zavaró.

Egy ismerősöm keresztelte a fiait hasonló nevekkel, de azoknak a becézett formájuk, és az első fele ugyanaz, szóval ott tényleg kavarodás van abból, melyiknek szól. :D

2013. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Inkább Nándor. Bár nekem alapból nem tetszik egyik név sem. Mármint a Csongor-Zsombor. De amúgy nem zavaró. De a Nándor ezerszer jobb, mint a Csongor.
2013. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kicsit vicces, fura. Főleg ha egymás után bemutatkoznak. Meg lehet, hogy sokszor össze is fogják majd keverni mások a nevüket.
2013. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A ma 17:56-os vagyok, elírtam, a Levente helyett a Nándorra gondoltam, bocsánat.
2013. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a Nándorra szavazok. Az nagyon szép, a Csongor, hát, nem is tudom... Személyes vélemény, de volt egy ismerősöm, akit így hívtak, nem kedveltem. Mint név sem tetszik, még elvonatkoztatva az ismerősömtől sem.
2013. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha a testvérek neve összecseng.Én Kitti vagyok, a húgaim Betti és Letti. Így anyakönyvezve.
2013. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!