Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a féltékenység ha a...

Jogos a féltékenység ha a párod egy baráti társaságban többet ölelget egy embert a kelleténél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem azonos neműt.
2013. okt. 3. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:

eseménytől függ és viszonytól függ.


mit jelent azt hogy többet a kelleténél?

Mennyire vannak jóviszonyba?

Történt e valami speciális alkalom?

MIért kapja az illető az ölelést?

HOgyan öleli meg őt?

Viszonozva van e az ölelés?

2013. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen beállítottságú. Én pl. nem vagyok ölelgetős fajta maximum egy születésnapkor felköszöntésnél megölelem. Viszont van, aki ilyen természetű.

Na meg az ok sem mindegy. Nem lennék féltékeny, ha valami baj lenne és azért öleli meg esetleg találkozáskor/elköszönésnél. De nekem sem tetszene, ha rendszeres lenne pl. felállnak és megöleli.

2013. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak elköszönéskor.Az engem sem zavar,sőt egyáltalán nem.Hanem csak úgy spontán.Elvileg baráti viszony.
2013. okt. 3. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Az attól függ. Én biszexuális vagyok, úgyhogy a férjem érthető okokból nem örül, ha "gyanús" módon ölelgetem valamelyik barátnőmet spicces állapotban. Én viszont tudom, hogy nem hajlik a péniszre, úgyhogy engem nem zavar, ha megölelgeti a haverjait. Mondjuk előttem nem szokták, mivel nekik valahogy kellemetlen egy nő előtt kimutatni az érzelmeiket.
2013. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Ja, nem azonos neműt?

Nem tudom. Ha én egy másik pasit ölelgetnék, akár a párom szeme láttára, tutira vaj lenne a fülem mögött. De a párom egyszer megmasszírozta az egyik barátnőm vállát egy összejövetelen. Az nekem is rosszul esett, de bevallotta, hogy nagyon kínos volt neki nem velem foglalkozni. Így utólag nem zavar.

2013. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,milyen viszonyban van az illetővel,mióta és honnan ismerik egymást,milyen helyzetben,hol és hogyan kerül erre sor,nyomult-e már rá az adott személy és adott-e okot,hogy féltékeny légy rá,stb,stb.
2013. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!