Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik megoldást választaná...

Ti melyik megoldást választanátok, albérletbe mennétek a párotokkal vagy vállalnátok hogy a következő fél-1 évben heti 2 rövid estét töltötök együtt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évet ingáztunk, heti 1 estét tudtunk együtt lenni. Most már 3 éve együtt élünk, várjuk a babát. Szerintem megéri várni, ha kilátásban van valami jobb :)
2013. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az albérlet milyen következményekkel jár?
2013. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincsen átmeneti megoldás? Ez kb. a mindent vagy semmit kategória.


Mióta vagytok együtt? Ha nem költöztök most össze, akkor miért nem? Saját lakásra gyűjtötök?

2013. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez velünk is így volt. Most albérletben lakunk, 250 km-re költöztünk otthonról. Nem bántam meg, minden este együtt vagyunk, nem csak a bankszámla, hanem az életünk is közös.
2013. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerestünk egy olcsó albérletet, ismerős ismerősétől. Sosem bántuk meg.
2013. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Albérlet.
2013. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem annyira fontossá vált a párom és annyira hozzá nőttem,hogy nem érném be heti kétszer néhány órával,akkor inkább vállalnám az albérletet,vagy egyéb összeköltöési lehetőséget.
2013. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy hány évesek vagytok, van-e annyi jövedelmetek, hogy fenntartsatok egy albérletet..stb.


Alapvetően én albérletpárti vagyok. Amint elkezdtem dolgozni, költöztünk. És nagyon jó volt.


Azt mondják puding próbája az evés, úgy ismered meg igazán a párodat, ha együtt élsz vele. Utána lehet csak továbblépni, esküvő, gyerek..stb.


Ha mondjuk még fősuliba jártok, akkor is jó dolog, ha együtt béreltek egy szobát, több másik diákkal együtt.

Ha megtehetitek, legyetek együtt.

2013. okt. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Ha van rá keret albérlet. Ha nincs rá keret, akkor meg felesleges a kérdés..
2013. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vele tervezed leélni az életed akkor nem kérdés: Albérlet! Az élet rövid, használd ki amíg tudod!
2020. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!