Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Egy éve vagyunk együtt a pasimmal és folyton ölel, puszil, szeretget, de a csók csak amolyan rövid fajta, nem szenvedélyes.

Figyelt kérdés
Hosszú, szenvedélyes csók csak akkor van, ha szexelni akar/akarunk, arra meg nemigen van lehetőség mostanában.
2013. jan. 21. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor normális.
2013. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ennek szakítás lesz a vége.
2013. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod meg neki, hogy te ilyet szeretnél?


Amúgy szerintem simán csak nem szeret csókolózni.

2013. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanolyanok a szokásai. :)

Vele erről már próbáltál beszélni?

2013. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Azt mondja szex előtt, közben más. Nem mondom, hogy sosem csókol meg, de ritka. Meg azt mondja nem ilyesmibe jár az esze, mert ugye sok a gondja...
2013. jan. 21. 00:35
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem mindenki szeret hosszan csókolózni.

Énsem például...

F

2013. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz!
2013. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
én barátnőm még el is forditja a fejét amikor meg akarom csókolni! :D de amúgy nagyon jól megvagyunk! néha megkérem hogy had adjak neki csókot olyankor megengedi, de vannak ilyen emberek akik nem olyan érzelmes tipusok!
2013. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az én barátnőm (amíg velem volt :( ) meg mindig azt szerette, ha nyugi van, pont ez, amit te mondasz. ajj.... mindegy. Szerintem normális amúgy, de én biztos nem bírnám ki, hogy ne adjak. Ha meg folyton csak szenvedélyesen csókolna, akkor meg az ölelésre, gyengédségre vágynál.

16F

2013. jan. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olelget, puszil , szeretget - sok meg ezt sem csinalja, szoval ez is valami. Lehet bem szereti a hosszabb csokot, vagy nagyon felizgul ra, es ha nem lehet szex akkor inkabb bem is csinalja.
2013. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!