Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már több mint 4 hónapja együtt vagyok, a szüleink is ismerik már egymást és tudod hogy mindenki azt mondja hogy ilyen korban ez még csak egy rövid szerelem. Valóban?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném kérdezni hogy ha már 4 hónapja együtt vagyunk, nem is vesztünk szinte össze akkor ez már több mint ''kamasz szerelem''??


14/L


2012. nov. 13. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
az má sztem van olyan kor h lehet hosszab is!
2012. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
majd ha nagyobb leszel megérted, hogy miért mondták ezt. én is 14 évesen olyan nagynak hittem magam... aztán, most, ahogy 19 éves fejjel nézem a 14 éves hugom... hááát, gyerek még, nagyon nagyon gyerek, fel sem tudná fogni, mi az a szerelem
2012. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Mi azt gondoltuk a kezdetekkor,hogy örökké együttleszünk.

Háát...persze...mondani könnyű...

A ,,tomboló szerelem" már elmúlt,de a szeretet megmaradt.Elég erősen..

Szeretjük egymást,néha kicsit megbántjuk a Másikat,de mindig lehet tanulni belőle.

Már 7 hónapja együttvagyunk.

TUDJUK,hogy ez nem lesz örök.

De ebben a korban ez már eredmény.

Egy ideig még biztosan kitartunk,én már a karácsonyi terveket szövögetem. :)

Hogy mit hoz a jövő?Nem tudom.

Csak az a biztos,hogy változást.

Egyszer vége lesz..EGYSZER.

De a jelenben élünk,nem a jövőben.

Addigis:Tartsatok ki Ti is sokáig!És ne gondolkodjatok ilyesmin.

Sok sikert!

14/F

2012. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!