Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nektek egy név,...

Ha tetszik nektek egy név, akkor hallgatnátok másra, vagy azt adnátok a gyereknek?

Figyelt kérdés
Van egy név teljesen bele vagyok szerelmesedve, egyszerűen nem tetszik semmi más...de mindenki leszólja a környezetemben (csak az apuka nem) így ti bevállalnátok? Vagy adjak neki egy rtandom nevet ami nem is tetszik?
2013. okt. 3. 15:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk le akartak beszélni, de nem hagytuk magunkat és nem bántuk meg. Mióta megszületett elfogadták és nem kötekednek. Tanulás második babánál már nem mondtuk el, hogy milyen nevet választottunk, pedig egész terhesség alatt kérdezgették.
2013. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%

Nem adnék olyan nevet a gyerekemnek, amitől mindenki hülyének nézi.


Bemutatkozik egy olyan névvel, hogy Brida Zille, megkéreznék hogy jó vicc, akkor most a rendes nevét kérem!

2013. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
32%
Zille? Undorító! -.- Döbbenet, hogy mik nem jutnak eszükbe az embereknek manapság. -.-
2013. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%
Ha bemutatkozik, az olyan lesz, mint egy rossz káromkodás! :-D
2013. okt. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A vezetéknévhez szerintem nem illik:( Ha egyszerűbb, szokványosabb vezetéknév lenne, akkor még mondjuk, ( pl Molnár Zille) de így tényleg fura, szerintem ehhez a vezetéknévhez valami klasszikusabb név illene(Ottilia, Laura, Veronika)
2013. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. okt. 4. 10:01
 28/29 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, Egerszegi Krisztina kislányát is így hívják. :)
2013. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik a Zille, de ha neked ez az igazi, akkor add a gyermekednek nyugodtan.

Amikor születtem, én voltam a második Fanni a városban(az első is csak egy héttel idősebb tőlem), anyura furán néztek, hogy milyen hülye nevet ad a gyerekének, és sokszor meg is kaptam, hogy rendesen mutatkozzak be, mert a Fanni csak becenév lehet...ma pedig az egyik leggyakoribb név.

2013. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!