Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik évfordulót ünneplitek...

Melyik évfordulót ünneplitek meg esküvő után?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeptemberben házasodtok össze, kapcsolatunk évfordulója pedig októberben van. Ebben az esetben mit ünnepelnétek: hogy X ideje egy pár vagytok, hogy X ideje éltek házasságban vagy mindkettőt?
2013. okt. 4. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

:):):):):)


Nekünk novemberben van az évfrdulónk, októberben házasodunk.

Szerintem az okrőberit fogjuktartani, 1 hónapot nem olyan bonyolult átállni, főleg hogy a nap ugyanaz. Ezt direkt úgy választottuk.

2013. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Októberit
2013. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Még nem vagyunk házasok, de tervezzük a közeljövőben. Mindketten ragaszkodunk ahhoz, hogy az évfordulónk napján legyen majd az esküvő, így meg van oldva a probléma :)
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok házas, a szüleimből tudok kiindulni. Januárban megünneplik, hogy x éve egy pár, és márciusban pedig azt, hogy y éve házastársak :) Általában apróságokkal készülnek mind a két alkalomra, szóval szerintem ők ezt a két évfordulót "felesben" ünneplik.
2013. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én októbert mondanám, de ezen mi is elgondolkoztunk már. Augusztusban lesz az esküvőnk, októberben jöttünk össze, annyi, hogy 1 nap különbséggel lesz a kettő.
2013. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is 1 hónap és 1 nap eltéréssel házasodtunk. A házzasági évfordulót fogjunk ünnepelni, bár nagyon nem szívesen válok meg a másik dátumtól, mert augusztus 20án jöttünk össze.
2013. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeptemberben van a házassági évfordulónk, decemberben meg a kapcsolati. Mind a kettőt megünnepeljük. 17 év után már nincs nagy bulizás, de van virág, elmegyünk ebédelni, vagy valami extrább vacsora itthon.
2013. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk egyszerű dolgunk van, mert a két dátum egy és ugyanaz. Bár, az évfordulónkon meglepődünk, hogy hoppá, nem csak az 1. házassági évfordulónk, hanem a 6. évfordulónk is egyben. Tehát mi a házasságit vesszük alapul.
2013. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Április elsején volt az első randink, az esküvőnk (most megyünk időpontot kérni) random időpontban lesz, elhatározásunk szerint továbbra is az első randink napján fogunk "ünnepelni" :)
2013. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor még egy olyat képzelj el, akinek külön napon volt az egyházi és a polgári :D
2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!