Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek szüleiteknek...

Mit vesztek szüleiteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami olyan ajándékot szeretnék venni , ami nincs több 5000 forintnál és mindketten örülnek neki . Az olyan tárgyakat , amikre rá van nyomva valamilyen kép ,már kizártam , mert tavaly olyat vettem . Ha van ötletetek légyszíves írjátok le vagy az is nagy segítség volna hogy ti mit vesztek nekik .?

Előre is köszi az ötleteket !(:


2009. nov. 8. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Én a feldobox,hu-n néztem ki egy 2 személyes Dunai hajókázást.Ezt bár mikor felhasználhatják.
2009. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Es ez kijon 5000 ft-bol??
2009. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én az apukámnak egy könyvet veszek egy üveg borral, anyukámnak meg valamilyen háztartási eszközt és egy csinos ruhadarabot.
2009. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

anyumnak ékszereket-gyűrűt ,nyakláncot,fülbevalót

apumnak meg még nem tom

2009. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
én az unokákról adok fényképet. Idén sajnos nem telik többre, ami pénzem van, azt pedig a gyerekekre költöm.
2009. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom hogy mit veszünk nekik a párommal.A szüleim semminek sem örülnek,és nem is használják.pl:párologtató,elektromos kávéfőző,stb.Semmi t nem használnak,párom szüleinek nem tudom mit veszünk.

22/L

2009. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A mostani pénzem nagyrészét jogsira költöm és anyám szerint idén nem nagyon lesz karácsony tehát sztem valami kis dolgot spontán.
2009. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Szinhazjegyeket.
2009. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak hajszárítót, mert kezd tönkre menni. Apunak még nemtom. de sztem vmi autós kelléket. Most vett új kocsit. és ezért gondoltam erre
2009. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt elfelejtettem, h járd a háztartási üzleteket ha van időd, ötleteket meríteni.
2009. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!