Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért rosszul kellene éreznem...

Ezért rosszul kellene éreznem magamat, ha egyáltalán igaz lenne?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban azt hallottam, hogy én félvérü vagyok. Akkor nem fogtam fel, de ma már látom, hogy tiszta apám az arcvonásom(vérszerinti apám).

Ugyanis az anyámnak volt kapcsolata egy jómódu kisebbséggel(házasság ideje alatt) és azt hitte, hogy tõle esett teherbe velem.

Nem régen összehasonlitottam a fotómat az apámmal(tehát az anyám férjével)és megnyugodtam, hogy valóban nem a kisebbség az apám. Viszont az apám is barna haju, kreolbõrü és ezért nehéz különbséget tenni.

Viszont az anyámtól sohasem kaptam szeretetet és mindig lec........-ott és ez nagyon fájt nekem.Lelkiekben nagyon megviselt.

Sokszor annyira bebészelem magamnak, hogyha tényleg ugy lenne, már a tükörben is sokszor azt látom, hogy valóban vannak olyan vonásaim.

Lehet, hogy zavarosan irtam, de ilyenkor olyan tehetetlennek érzem magamat, hogy mi az igazság.Az anyámmal errõl beszélni sem lehet.

Mondjuk nem sikerültem "rosszul", de nekem olyan rossz ezzel a tudattal élni.


2013. okt. 6. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és mi van akkor ha fél vér vagy? az embert nem a származása alapján kellene megitélni, hanem a tettei alapján. az én dédszüleim meg ukránok voltak... plusz cigányok. nah és akkor mi van?
2013. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csináltass dns tesztet. Nem kell senkinek tudnia róla.
2013. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ez rettentő gáz, hogy anyád összefeküdt egy cigánnyal, aztán veled bánt rasszista módon... Még ha akkora gond is lenne, hogy nem fehér bőrű az apád, anyádnak legfeljebb magát kellene szégyellnie azért, mert félrekefélt.

Ha az apád az apád, akkor kell lennie olyan jellegzetes vonásoknak, amik mindkettőtökben megvannak. Közös betegség (ekcéma például) vagy rövid ujjak, a fületek formája, ilyesmi. Az arcvonások is el tudják dönteni a dolgot, ha jellegzetes az orrotok vagy az állatok... Csak az a gond, hogy az arcvonásokat simán örökölhetted nagyszülőktől is. Ha nem tudsz megnyugodni, tényleg el kellene végeztetned egy dns tesztet. A helyedben tudni akarnám legalább, ki az apám.

De még ha félig cigány is vagy, mit számít? Én is az vagyok negyedrészt, félig meg sváb, a többit meg ki tudja... Fehér a bőröm, intelligens vagyok és szorgalmas.

2013. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedvesem!


Az egyik nagyanyám kun, a másik sváb, az egyik nagyapám székely, a másik félzsidó, apai ágról félig horvát ősökkel.

Vannak még palóc és jász beütések is.

Ki tudja, hogy becsúszott-e egy cigány is az ősök közé?



Mi a frászt akarsz?

A Kárpát-medence vagy 20 féle nációt fog össze. Mindenki mindenkivel. Nincs már tiszta magyar.

2013. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anyud hidd el nem azért bánt veled úgy ahogy mert hogy az apád lehet cigány volt. hanem azért mert nem tudta hogy kitől van a gyerek és lelki ismeret furdalása volt
2013. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok. Igenis azért bánt igy velem az anyám, mert azt hitte, hogy akivel lefeküdt az az apám.Akkor nem mondta volna gyerekkoromba, hogy cigányré....

Tesztet nem tudok csináltatni, mert az apám már nem él.Hátul az apám koponyája ugyanolyan mint az enyém, tudom mert mindig simogattam a fejét.Betegségem is van olyan,ami az apámnak volt.Nagyon szerettem õt.

Az arcvonásom is az apámé, de az anyámnak fel se merem hozni, vagy kérdezni tõle.

Mindenjót nektek!

2013. okt. 6. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van más élő rokonod apai ágon, az is megteszi.
2013. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó a testvéreire gondolsz vagy a közeli hozzátartozókra?
2013. okt. 6. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagybácsi vagy nagyszülő, esetleg, ha neked van olyan testvéred, ami 100%, hogy apukádtól van. Az ilyen tesztek nem olyan pontosak, de a hibahatár még mindig nagyon alacsony. Egyébként én biztos vagyok benne, hogy apád fia vagy. A fogaitok hasonlóak? Az szokott még nagyon örökletes lenni, mondjuk azt akármelyik másik felmenődtől is örökölhetted.
2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!