Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ki a hibás? Miért nekem...

Most ki a hibás? Miért nekem kell rosszul éreznem magamat?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy vagyunk 4-5en egy baráti társaságban. Persze, ez a baráti társaság tele van ellentétekkel... 3 lány és két fiú. Egy nap úgy szokott eltelni, hogy én vagy szívom Lány1 vérét, vagy netán tök jóban vagyunk, illetve, hogy tök jól el vagyok Lány2-vel és Fiú1-gyel, néha pedig Fiú2 is nagyon jó fej velem.

Lány1-gyen kívül mind a három másiknak elszoktam mondani a problémáimat; általában direkt három külön csoportra osztva, kiben mennyire bízom meg, stb. Mostanság, fogalmam sincs miért, Fiú2 és Lány2 összekaptak (úgy két hete) ami tartott szvsz 2 napig, majd hirtelen nagyon jóban lettek. Lány1 elkezdett kiesni a képből, annyit vettem észre, hogy Lány2 (legjobb barátnőm mellesleg..) inkább felé kacsintgat, rám folyton ideges, Fiú2 ugyanígy, és Ő pedig Fiú1-gyet kezdte elhúzni tőlem. Persze, én ideges voltam Lány2-re és Fiú2-re - de mivel tudtam, milyen idegbetegek, ha elmondom nekik, hogy mi a problémám velük, inkább Lány2-t Fiú2-nek, Fiú2-t Lány2-nek beszéltem ki, az erkölcsi határokon belül.

Tehát maradt nekem Fiú1... akivel nagyon jóban lettem, és ez valamiért egyáltalán nem tetszett a másik két "barátomnak".

Majd kibeszélést tartottak rólam (nem biztos, de 99%) aminek végeredménye az lett, hogy hamarosan msn-en, skype-on, és minden egyéb helyen a szidalmazó, célozgató, de nem egyértelmű üzeneteiket olvashattam. (Kb 1 hete)

Azóta az iskolában mindig csak egymás seggében vannak, és mindig elrángatják a közelemből Fiú1-et, sugdolóznak, rám néznek, stb... Ami gondolom tudják, hogy bánt engem, és azért csinálják.

Mostmár odáig fajult a helyzet, hogy rám néznek, majd egymásra, és felröhögnek. Ha a közelemben vannak, csak a szemükkel "beszélnek", vagy mutogatnak, sugdolóznak, minden, ami belefér.

Később, mint kiderült, természetesen elmondták egymásnak a legféltettebb titkaimat, mindkettő regéket mondott rólam, aminek talán több, mint 50%-a nem igaz. (Hogy lekurv.áztam a legjobb barátnőmet, stb.)

Nektek mi a véleményetek erről? Teljesen kétségbe vagyok esve, senki nem segít, ők pedig elmarják mellőlem a barátaimat...

15/L


2011. máj. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

2dolgot tehetsz:

1: vagy nem találkozol velük többet,mert ha kibeszélnek a hátad mögött, nem is olyan jó barátok - keress másokat akikkel lehetne barátkozni

2: odamész hozzájuk és megkérdezed kerek perec, hogy most mi van???

2011. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normálisak, de nem bántottad meg Őket valamivel? Mert pl: Ma az egyik barátnőm, megharagudott rám és mondta hogy "kösz hogy bekevertél" Mert az egyik fiú mondott neki levélbe valamit, Ő meg félreértette.. -.- És én voltam a sz*r. Aztán kiderült hogy félre értette, de majdnem nekem kellett bocsánatot kérnem, mikor igazán mondhatott volna annyit hogy, bocs hogy meggyanusítottalak
2011. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyat sajnos nem tudok, hogy nem találkozok velük :/ Mivel mint írtam, egy suliba járunk, egy osztályba...

és, ha rákérdezek, természetesen mit mondanak? Semmi közöd hozzá, nem fontos, utána egymásra néznek, elvigyorodnak, elfordulnak, arrébb mennek, és röhögnek. Na istenem...

Hogy megbántottam-e őket, az csak úgy lehetséges, hogy elmondták a másiknak, hogy mit mondtam a másikról, mikor ideges voltam rá. Akkor se használtam szidalmazó szavakat, az volt a legcsúnyább, hogy irritáló, vagy idegesítő, id ióta...

Erre azt kapom vissza, hogy a legjobb barátnőmet lekurv.áztam :/

2011. máj. 27. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a ragaszkodástól. Állj ki abból a csapatból. Nézd, olyan sok ember van egy iskolában, egy osztályban. Keress más barátokat. Lehet, hogy lesz egy átmeneti idő, amikor "üresjáratban" leszel, de túl esel rajta. Foglalkozz azzal, hogy te magad milyennek tartod magad, és milyen vagy. Tanulj minél jobban, hogy megbecsülhesd érte magadat. Meg legyen célod, hogy jól tanulsz, sportolsz, mert a testi egészség is kell, esetleg valami művészet is bejöhet. Ha értékes embernek ismernek, ezer barátod lesz. Nem szabad ragaszkodnod a mostani társasághoz. Lépj tovább!
2011. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, már mindegy, megoldottam. Kiderült, hogy Fiú2 keverte a sz.rt, a barátnőmmel pedig már meg is beszéltük... De azért nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!