Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások szerint is rosszul kéne...

Mások szerint is rosszul kéne éreznem magamat? 20/l

Figyelt kérdés
Nem rég voltam egy házi buliban. Eleinte nagyon élveztem, azonban, ahogy fogyott az alkohol, úgy vesztettel el a többség a gátlásait. Magyarán mondva elkezdtek nagyon durvulni, olyan jelenetek játszódtak le, mint azokban az amerikai valóságshowkban az MTV-n. Némely dologba engem is beleakartak vonni, vagyis nem a durvábba, csak olyasmibe, amit nem szeretek, ráadásul a tánc se megy nagyon, inkább a társaság miatt megyek el ilyen helyekre. De persze egyből jött, hogy mennyire prűd vagyok és nem tudok szórakozni. De én iszonyúan jól éreztem magamat, addig, amíg ők nem kezdtek el cseszegetni. Most mi a fenét csináljak, ha egyszerűen ilyesmibe nem tudok felszabadult lenni?!

2013. júl. 25. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
b@ssz be te is! :)
2013. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az egyik megoldás. A másik, hogy másjellegű szórakozást, társaságot keresel.
2013. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék beb@**ni, mert félek, hogy olyan dolgokat mondanék, amik sértőek. Ráadásul utálom sz@*ul érezni magamat, addig iszom, amíg kellemesen oldja a feszültséget, a rosszul létig soha! És ők tényleg nagyon jó barátaim, most először láttam őket ilyennek, meg aztán egy könyv klubban se ülnék, csak ne csináljanak abból problémát, hogy nem szakad le a padló mikor én a táncparkettra lépek!
2013. júl. 25. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit sz/rd le őket! Te már felnőttél, míg ők még járják a tinikorral járó kis köreiket.

Ők a barátaid, ha nem akarsz új társaságot keresni, akkor csak nyelned kell.

Sokkal jobban fogod érezni magad később, ha megőrzöd a tartásod, mintha megtennéd amit az első válaszoló írt.

Nem kell fogyatékoskodni, hogy követed a többi birkaeszűt. Szóval nagyon helyes hozzáállásod van!

Egykorúak vagyunk, nekem is évekig volt ilyen problémám, de szépen lassan hozzám fejlődtek a többiek is. Mára lazulós, kicsit iszogatós, sokat beszélgetős estéket köszönhetek nekik.

Én nagyon hamar kezdtem bulizni 12 évesen én már kemény házibulikba voltam, ideje korán kipróbáltam sok sok rossz dolgot. 15-6 évesen kezdtem érezni, hogy kiégtem. Nekem nem volt szükségem több party fényre, dübörgő zenére, mértéktelen alkoholra stb. Szóval teljes társaság váltás következett, magam mögött hagytam a partyállat túlfűtött társaságot. Nyugizni akartam, kemény évekbe telt mire az új barátaim is lenyugodtak. Velük is végig kellett vergődnöm jó pár bulit. De itt vagyok, 20 évesen megéltem, hogy a barátaim is felnőttek.

Te is vagy kivárod, vagy váltasz.

2013. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor most megis mi tortent pontosan?
2013. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát..... levetkőztek és a lányok csókolóztak....meg ment a seggrázás ezerrel a fiúknak nekem meg az nem megy. Ráadásul táncolni se szívesen táncoltam úgy, hogy mellettem mit művelnek. Engem zavart!!! De nyilván nem állíthatóm le őket, mert azt csinálnak, amit akarnak. Csak én ettől már prűd vagyok, ha nem szeretem, hogy mások ezt művelik körülöttem?!
2013. júl. 25. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem szimplán csak normális ember vagy, velük ellentétben.
2013. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaja nálunk is ugyan ez volt.. De ott még a fiúk is csinálták..

De ahogy már előtte is írtam. Egyszerűen menny arrébb, gondolom nem az összes lány ilyen 1 valaki rajtad kívül is biztos, hogy van aki nem ilyen..

A lényeg, hogy elhatározod magad, hogy kimaradsz az egészből, és ebből nem engedsz. Senki kedvéért se.

2013. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!