Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél levő Nők! Veletek is...

Férjnél levő Nők! Veletek is előfordult már, hogy más pasiról álmodoztatok?

Figyelt kérdés
semmi nem történt, csak gondolatban
2009. nov. 9. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2009. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi 5 éve vagyunk házasok, de velem még nem fordult elő. Ha megtörténne, akkor elgondolkoznék, hogy mi az ami hiányzik az életemből és megpróbálnék változtatni. Nem feltétlenül új párt keresni! Én a helyedben megpróbálnám megvalósítani a férjemmel azt, amit a másik férfivel álmomban csinálok.
2009. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, rólam van szó. :)

egyik barátnőm. Azt mondja, hog amióta a fia megszületett (1,5 év) azóta csak otthon van, alig találkozik valakivel a férjén kívül. rokonok messze. És múltkor találkozott egy séta alkalmával az új szomszáddal. És azóta párszor már elépzelt vele 1-1 csókot.

És amikor ezt elmesélte egyszerűen nem tudtam, mit mondhatnék Neki

2009. nov. 9. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen megtörtént de az azért volt mert a párommal egyre csak romlott a viszonyunk.Észbe kaptunk mielőtt túl késő lett volna.Azóta nem!Ha más pasiról álmodozol annak nem lesz jó vége.Tapasztalatból mondom.
2009. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lassan 9 éve együtt élek a párommal,és egyszer sem álmodoztam más férfiakról...Inkább csak a páromról álmodozom:)
2009. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Persze, szerintem a legtobb novel megesik ez. Azert, mert az a masik ffi ugy nez, hogy latszik, hogy kivan. Amikor egy kapcsolat mar megszokott, akkor azert nem nez ugy a ffi a nore, mint az elejen. Persze vannak kivetelek:)))

De igen, elofordult mar. A baratnodnek mondd meg, hogy szoljon a parjanak udvaroljon neki ugy, mint regen amikor megismerkedtek.

2009. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberek mindenféléket képzelődnek, ezt nem lehet megtiltani.
2009. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
és gyakran másik striciről is álmodozhattok!
2009. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak almodoznak masik pasirol, hanem meg is csaljak a ferjuket. Ez gyakrabban elofordul mar manapsag, mint a csak "almodozas".
2009. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hétfő 11:57-nek: Hm, én is ugyanezt csinálom, épp 9 éve :D 29F
2009. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!