Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szeretne egy második...

A férjem szeretne egy második gyereket, de nem tudom elhatározni magam. Minden férfi arra vágyik, hogy legyen egy fia is?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri hatéves lányunk.A férjem egyre többször pedzegeti,hogy kéne tesó.Mindig nagy családra vágytam,de annyi nehézséggel kellett megküzdenem a lányunkkal,hogy nem merek belevágni.Nagy önzőség,tudom,de félek,hogy gond lesz a kicsivel.Az első gyerekünknél évekig az lebegett a fejünk fölött,hogy autista,meg viselkedési zavarai vannak,de a sok fejlesztés hatására nagyon szépen javult,és kiderült,hogy egy nagyon késő érő típus. A férjem családjában nagyon gyakori különböző neurológiai probléma,ezek után csodálom,hogy egészséges a lányunk.Az autizmust nem tudják szűrni,félek,hogy az lenne.

Sajnálom a férjemet,hogy szerintem nem lesz fia,legalábbis tőlem nem.Félek,hogy örök tüske lesz a szívében.


2013. okt. 8. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem is fiú lenne a második baba,akkor harmadikra igy vágyna? (dédnagypapán vágyott nagyon fiúra, 9 lányuk lett végül)
2013. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem igen.:) Így lenne csak nagy a család..:)

Nekem mindegy lenne,hogy milyen nemű,csak tudnám,hogy van egy tesója a világban,ha mi már nem leszünk.

2013. okt. 8. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek téged, hasonló cipőben járok. Én úgy döntöttem, hogy amíg nem érzek magamba elég erőt, és teljes elhatározást, addig nem szülök még egy babát. Ha a férjem emiatt elhagyna, az hatalmas veszteség lenne, de az én életem, és az én félelmeim pont olyan fontosak a házasságunkban úgy gondolom, mint az ő vágyai.


Beszéljétek át, mond el neki, hogy még nem állsz rá készen.

2013. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre felelős ember nem mondhatja sem azt, hogy vágj bele, sem azt, hogy ne.

Ha halmozottan idegi sérült a család, akkor meggondolandó, de egyáltalán nem biztos, hogy beteg gyermeketek születne.


Az egyik ismerősöm felesége skizofrén. A fiatalabbik lánya is az. A fitalabbik lányának a két gyereke ha nem is skizofrén, de nincs rendben az elméjük. Az övék talán az anyjuk nevelése miatt.



A nagyobbik lányának a fia örökölte, a lánya nem.

A lányának van 3 makkegészséges, stramm gyereke. :)


Tehát a skizofrén nagymamának van egy makkegészséges lánya, annak egy egészséges lánya és annak három egészséges gyereke.


Forduljatok genetikushoz, hogy mi az esélye az egészséges gyermek életre hívásának.

2013. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem türelmetlen,nem erőszakos. De tudjuk,hogy csak nő a korkülönbség,míg nem határozom el magam.Lehet,mire készen állok egyszerre lesz gyerekem és unokám...:)

Keresek egy genetikust és egy pszichológust.

2013. okt. 8. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértem a kétségeidet. Nekem az 5 éves fiam sajátos nevelési igényű, de most már egész jó. Belevágtunk a tesó dologba, miután kiderült, hogy ez abszolút véletlen dolog, semmi köze a "hozott anyagnak".Kislányunk makk egészséges, lassan két éves.

És nem minden férfi arra vágyódik, hogy fia legyen. Első alkalommal a párom inkább a lánynak szurkolt.

2013. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!