Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hány férfi van itt...

Vajon hány férfi van itt (is), aki azt mondja akkor sem ütné meg a párját, ha megcsalná, pedig nagyon is megtenné?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Azt nem tudom, nő vagyok, de én a teljes egyenjogúság híve vagyok. Ha a nő viselkedik úgy, igenis megérdemli a pofont. Ha a férfi, akkor ő is. Ilyen egyszerű.


Amit nem tudok tolerálni, amikor valaki visszaél a fizikai erejével. Nekem is elég jó testalkatom van, nem egy ilyen kis ázott veréb típus vagyok, de a gyengébbet nem bántanám.

2013. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
82%
Boxoló srác vagyok,nem egy kis pálcika,de semmiképpen sem bántanék egy lányt. :)
2013. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
A megcsalásra a szakítás a "megfelelő" válasz, a testi erőszak semmi esetre sem elfogadható!
2013. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem ütném meg, valszeg inkább szomorkodnék. Viszont arra allerigás vagyok, hogyha engem akarnak ütegetni, tehát alakalomadtán ha a páromnak esetleg pofozkodás jutna eszébe, akkor visszakézből kapná a választ, mertha én nem verem, akkor elvárom, hogy fordítva is így legyen.
2013. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
36%
Én nő vagyok, de ennek ellenére azt mondom, hogy ha megcsalom a páromat akkor megérdemlem amit tőle kapok.
2013. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
90%. Ez van, hazugok és azt mondják, amit hallani akarsz.
2013. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ütöttem meg, megtudtam, meghallgattam, mondtam egy " jó akkor ennyi volt" mondatot pókerarccal ,majd fogtam magam és otthagytam úgy hogy legbelül tomboltam, mert 6 év volt mögöttünk. Eszméletlenül kiakasztotta a közömbösség.Ennél nagyobb pofon nincs.

Ha valami nem jó egy kapcsolatban akkor tény, hogy a szánkat kell használni csak nem egy másik nemiszerv bevételére....és erre a nőknek sincs mentségük.Szóval én ténylegesen nem ütök meg nőt , azért nem kutyának hívnak , mert az agyamat intelligensen használom.

2013. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen körülmények közt nem ütném meg a párom.
2013. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen gennyeket megütni is kár. Annyit adnak érte pont mint egy emberért. :)
2013. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen görényt sem ütöttem még meg, viszont az a valós kérdés ki tesz fel ilyen kérdést? Milyen lelki nyomorék?
2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!