Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az örök kérdés: van szerintete...

Az örök kérdés: van szerintetek nő és férfi között barátság?

Figyelt kérdés
Vagy az egyik fél mindig többet akar? Adott egy tisztességes, családos férfi, kedves, csinos feleséggel, a másik oldalon egy gyermekét egyedül nevelő nő. Mindkettejük gyereke egy helyre jár bölcsődébe, a gyerekek barátkoznak egymással, ezért a két szülő is sokat kommunikál egymással. Barátság kezd kialakulni közöttük vajon, vagy valami más inkább? Szerintetek?
2013. szept. 23. 13:55
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
84%
Addig van barátság, amíg ágyba nem bújnak. Onnantól ezt másképp nevezik.
2013. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
76%

Erről valóban megvannak az általános elképzelések, és egyértelmű válasz sose lesz ebben a témában. Mindenki csak a saját meglátását tudja elmondani, így én is.


Szerintem felnőttkorban új ismeretségből férfi és nő között nem lesz barátság. Ha van egy férfi-nő vonzalom, akkor kíváncsiak a másikra, barátkoznak, viszont egy idő után elkerülhetetlen, hogy ne gabalyodjanak össze. Ez az egy éjszakásra is vonatkozik. No ha túl vannak ezen a kis fellángoláson, utána talán lehetnek barátok, addig viszont ott a kérdés, hogy milyen is a másik. Legalábbis általában. Sok emberrel beszélgettem már erről, többen látják így.


Ha mondjuk ronda a nő,akkor lehet barátság, ha van olyan empatikus férfi, aki ennek ellenére kíváncsi a természetére. Ez elég ritka.


No meg vannak az iskolás időből hozott régi barátságok. Azok lehetnek igaziak, bár sok esetben az is átfordul kíváncsisággá.

2013. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ritka!!!!!!

Én csak egyet láttam. Két tanárom közt.

Nem mondom, hogy nincs, de valamiért az egyik fél egy idő után beleszeret a másikba. Ki tudja, hogy ez a két tanár azóta nem jött-e össze?

Akkor lehet férfi-nő barátság, ha mind a ketten a saját nemükhöz vonzódnak!

2013. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
91%

van, nálam 17 éve tart (az egyik)...

ez nem jelenti azt hogy ez amiről írsz az tuti csak barátság de miért ne lenne?

2013. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Az egyedülállo anyuka elég csinos. A férfit viszont nagyon becsületesnek ismerem.
2013. szept. 23. 14:10
 6/55 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos hogy én lány vagyok és a legjobb barátom fiú, akivel soha semmi nem volt köztünk...szóval szerintem igen!!
2013. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
72%
Nincs
2013. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekkorból igen,létezik.


Felnőttként uj ismerettség,esélytelen.

Kivéve ha a férfi vagy a nő homoszexuális.

2013. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
90%

"Az egyedülállo anyuka elég csinos. A férfit viszont nagyon becsületesnek ismerem."


Ebből kiragadnék két szót. CSINOS és FÉRFI

Szerintem ha sok időt töltenek együtt, akkor a becsület huss, tovaszáll.

Anyuka egyedülálló, ha sokat beszélget a férfival akkor tovább is gondolhatja a történetet. Apukának sincs kifogása a sok beszélgetés ellen, tehát tetszik neki a nő társasága. Előbb - utóbb rossz vége lesz.

2013. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem van.

Nekem az egyik legjobb barátom egy férfi.

28/N

2013. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!