Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet egy unokahúggal...

Miről lehet egy unokahúggal beszélgetni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: kb két éve találkoztunk először, ő 13 éves, és nem túl beszédes. Most van abban a bizonyos "nagyzolási korban", felnőttebbnek érzi magát a kortársainál, de azért látszik,hogy még gyerek. Vele kellett töltsek egy délutánt, és odajutottam, hogy nem volt beszédtémánk. Én mindenről beszéltem neki már, kifogytam az ötletekből. Jött a gondolat, hogy nézzünk filmet, igenám, de mit? Ha valami tinilányost mutatok, akkor úgy érzi, hogy nem kezelem "nagylányként", ha meg valami komolyabb filmet, azt meg nem érti meg.

Miről lehet beszélgetni egy ekkora lánnyal? És milyen foglalkozásokat lehet űzni ilyen együtt-töltött délutánokon?


2009. nov. 10. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaptanács: kérdezd őt önmagáról! Minden korosztályban é élethelyzetben bejön. Saját magáról mindenki szívesen beszél, ha látja, hogy érdeklődnek iránta. Mivel te nyitottan állsz ehhel a lányhoz, akármilyen zárkózott is, meg fog nyílni, ha azt tapasztalja, hogy érdekel téged, amit mond.
2009. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na eleg nehez a kerdes, te hany eves vagy? Segiteni szeretnek, igyhat ha valami rosszat irok elore elnezest.

Szoval internet....ismerkedos lapokon ha rajta van dumaljatok ki melyik miert a jobb...Kuldj neki esetleg meghivot, vagy probaljatok valami kis sztarocskat megkeresni az iwiwen, vagy valahol mashol.Ha van kedvenc sorozata akkor dumaljatok arrol, vagy haveri alapon fejohetnek szoba a baratnok is, ki milyen?Milyen vicces dolog tortent veluk?...Es akkor meg mindig lehet dvd-t kivenni, amit o akar, vagy valami fiatalos romantikus szivtipros filmet, en tizeneves koromban imadtam.Vagy ha van kedvetek sminkeljetek ki egymast, akarmilyen stilus szoba johet...a lenyeg, hogy vicces legyen...De szerintem mar egy komolyabb filmet is ele rakhatsz, en pl. tinedzser koromban neztem a Schindler listajat es azota is tudom a lenyeget...vagy az o kedvenc sorozatat...passszzz...valami hasonlokon gondolkodj....

2009. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Mivel lány, valszeg szereti a romantikus dolgokat.De mivel ég fiatal ezért a túl intim dolgokat, lehet hogy félreértelmezi. Szerintem menjetek el moziba és kérdezd meg, hogy mit akar megnézni.Én annó 13 évesen sok mesét néztem,de közben fiúkról is álmodoztam és akkor már 1 éve túl voltam az első csókomról.

Szóval szerintem pasikról is dumálhattók(de az intim testrészeket még ne emlísd),Bár ismertem olyan lányt aki 13 évesen már nem volt szűz.

Kérdezz rá a barátaira, ki a kedvenc együttese, hagyd, hogy ő beszéljen magáról. Lehet szokott chatelni.(arról is érdeklődhetsz)

Menjetek el vásárolni, vagy biliárdozni, pizzázni stb.

Lehet szereti a japán rajzfilmeket(mostanában sokan rákattantak), ha igen, akkor beszéljetek erről. Kérdezz rá a hobbijaira és akár azokat is csinálhatjátok.

2009. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fontos mindig beszélgetni. Ha már nagyon kifogytatok a témából, szervezzetek valami közös programot.(Mozi, színház, vidámpark, állatkert, korcsolyázás, valamilyen múzeum/érdeklődési körnek megfelelően/ vagy süssetek közösen pizzát, társasozzatok, s aztán kialakulnak a beszélgetések.
2010. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!