Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért nem akarja, hogy...

Anya miért nem akarja, hogy meglegyek keresztelve?

Figyelt kérdés

Valamiért nem akarja :O de én szeretném,ha meglennék :/ .. azt mondja pénzbe kerül. de most ennyire sokba kerülne??

16/L



2013. okt. 12. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb helyen ingyen van. Várj még két évet és akkor nem kell a beleegyezése.
2013. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Vidiripi


Miért akarod hogy megkereszteljenek?

2013. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A keresztelés ingyenes, amúgy meg majd 18 év fölött meg szabadon dönthetsz erről. Nem tudom, hogy miért ellenzi, erről őt kéne megkérdezni.
2013. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Önmagában a kereszteles nem kerül pénzbe.

Amúgy jársz majd hittanra, olvasod a Bibliát es el jársz misére is?

2013. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én 17 évesen lettem megkeresztelve, saját döntésemől. A szüleimet nem is kérdezték meg erről. Nem hinném, hogy hivatalosan kell a szüleid beleegyezése.

De csak akkor érdemes megkeresztelkedned, ha komolyan is gondolod a hitet, csak úgy buliból nem sok értelme van.

Miért akarsz megkeresztelkedni?

2013. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem kell érte fizetni. Legalábbis nálunk nem kell, a keresztelés és a bérmálás ingyenes. Egyedül babáknak szoktak venni a templomban kis ruhát emlékbe, de egy felnőtt nyilván nem vásárol ilyet. Viszont nálunk ha jól tudom a keresztelkedés előtt kötelező valamennyi hittan órán részt venni.
2013. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed meg?

Mi csak tippelgetni tudnánk, neki meg ki tudja milyen oka van rá. Lehet, hogy egyszerűen csak nem csípi, lehet hogy van valami gyerekkori rossz élménye.

2013. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ingyenes.
2013. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kismutyesz_ válasza:
Én csecsemő koromban lettem megkeresztelve, de egyáltalán nem vagyok hívő. Egyébként tényleg ingyenes. Anyukádat kérdezd meg, hogy miért ellenzi. 16/f
2013. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!