Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amennyiben bizonyosodnátok...

Amennyiben bizonyosodnátok róla hogy édesanyátok csalja apukátokat szóvá tennétek? Vagy mit tennétek a helyemben? 21L

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Nem szólnék bele.
2013. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy 21 évesen gondolom elvárod tőlük, hogy ne szóljanak bele a magánéletedbe, úgy neked is illik tiszteletben tartani az ő magánéletüket. Nem szólnék bele, mert nem én élek abban a kapcsolatban. Ez két ember magánügye. Még akkor is, ha úgy érzed, közöd van hozzá: nincs.
2013. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szóval továbbra is nézzem ahogy édesanyám csalja aput? Ez a megfelelő álláspont, szemet hunyni a dolgok felett? Értem.
2013. okt. 15. 14:53
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

"Ahogy 21 évesen gondolom elvárod tőlük, hogy ne szóljanak bele a magánéletedbe, úgy neked is illik tiszteletben tartani az ő magánéletüket."


Ezzel 100%-ig egyetértek, ne akarj mások életébe beleszólni.


Mellesleg hacsak nem voltál ott, amikor anyukád lefeküdt valakivel, nem létezeik, hogy megbizonyosodtál arról, hogy megcsalja apádat. (Mellesleg, honnan tudod, hogy ha tényleg megcsalás, akkor nem beszélték-e meg, hogy ez belefér?!?!?)


Egyetlen embernek sincs joga beleszólni más valaki párkapcsolatába, mert - ahogy a neve is mutatja - PÁRkapcsolatról van szó, ami KÉT emberre magánügye.

2013. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

"Szóval továbbra is nézzem ahogy édesanyám csalja aput?"


Mikor NÉZED?!?!? HOgy kerülsz oda olyankor?!?!? NE akarj mások magánügyeibe beleszólni, nem a te dolgod ezzel foglalkozni!


"Ez a megfelelő álláspont, szemet hunyni a dolgok felett? Értem."


IGEN, mert NEKED semmi közöd kettejük dolgához, az egyetlen, aki reklamálhatna, az apád, NEKED semmi közöd hozzá!!!!

2013. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, rajta kaptam anyut! Nem hiszem hogy ez 'belefér' egy kapcsolatba. Köszönöm minden esetre a válaszokat.
2013. okt. 15. 15:02
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
én azért szóvá tenném anyumnak, hogy nem szép dolog amit csinál.
2013. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%

" Nem hiszem hogy ez 'belefér' egy kapcsolatba. "


A megcsalás nem fér bele egy kapcsolatba, ha a két fél úgy gondolja, de ez semmiképpen sem egy kivülállóra tartozó dolog, nem másnak a dolga eldönteni, hogy egy kapcsolatban mit engednek meg egymásnak a felek.


De úgy látom, feltetted magadban, hogy tönkreteszed a szüleidet, meg a házasságukat, csak azért, hogy neked "igazad legyen".

2013. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukámmal beszélnék, hogy gondolja át, megéri-e, beszéljen apámmal és próbálják megoldani a gondjaikat. Oké, hogy felnőtt emberek, de mégiscsak a szülőkről van szó, nem ismeretlen emberekről és én nem tudnám évekig nézni, ahogy az egyik szülőmet átvágják.
2013. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves #8-as, nem tönkre akarom őket tenni, itt nem az igazam számít hanem az hogy egy család vagyunk. Őszintén szólva én nem bírok anyámra ránézni azóta, pedig nagyon-nagyon jó kapcsolatban voltunk/vagyunk. Számomra ez ízléstelen amit meg tesz apuval! Persze nem minden fekete és fehér, de bánt a dolog.
2013. okt. 15. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!