Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma reggel elment az...

Párom ma reggel elment az egyik ismerősünkhöz, nemrég odamentem de azt mondták, hogy onnan már régen elment. Most mit tegyek, hol keressem? Több betegsége is van.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
milyen betegségei?
2013. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi? Semmi többet nem árulsz el?


Ha olyan nagy beteg, akkor miért kószál egyedül?

Ha ahhoz elég egészséges volt, hogy reggel "elengedd", miért félsz attól, hogy nem talál haza?

2013. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szívbeteg és leukémiás. Arról volt szó, hogy elmegy az ismerősünkhöz és azután hazajön. Reggel kilenc óta nincs hír róla.
2013. okt. 15. 17:17
 4/20 anonim ***** válasza:
Gondolom, telefont nem vitt. Esetleg ha vannak még ismerősök, barátok, családtagok, ahova mehetett, őket felhívhatod.
2013. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
És akkor, ha már a párod nem szól, hogy hazamegy, miért nem kéred meg az ismerősöket, hogy mielőtt távozna hívjanak fel Téged, hogy megoldd azt, hogy biztonságba hazajöjjön? Nehéz?
2013. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
telefon?
2013. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A párom nem szellemi fogyatékos, haza tud jönni egyedül is. Az ismerősünk honnan tudná, hogy nem hazafelé veszi az irányt? Telefont nem vitt magával mivel lemerült az aksija. Már a testvéreit is felhívtam de ők sem látták.
2013. okt. 15. 17:23
 8/20 anonim ***** válasza:
ha egyébként megbízható, akkor hívd a kórház(ak)at, hogy nem vitték-e be
2013. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem félelmed, rettegésed. Kocsival ment, kerékpárral, gyalog? Ha lakott helyeken járt, esetleg rosszul lett, akkor biztos beszállították az egészségügyi intézménybe. Érdemes felhívni a 112-t, ők talán tudnak felvilágosítást adni. Bejárhatjátok az ismerőseihez vezető utat, de lehet, hogy teljesen másfelé indult. Ha igazolvány van nála, akkor már értesítettek volna baj esetén.

Ebből okulj, hogy a telefon legyen ilyen esetben kész állapotban! Remélhetően még sötétedés előtt otthon lesz!

2013. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt.

Nem tudom én ilyenkor mit tennék, biztos elindulnék az ismerősék házától hazafele, szólnék akinek csak lehet, hogy segítsenek keresni és ha megvan hívjuk egymást.

2013. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!