Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Friderika...

Mi a véleményetek a Friderika és a Viktor nevekről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az első borzasztó. Sosem adnék ilyen nevet a lányomnak.

A második meg átlagos. Nem sok gyereket hallottam mostanság ezzel a névvel futkározni, de nem is egy ritkaság.

2013. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mindekettő szörnyű
2013. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyikse.
2013. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Friderika helyett Franciska. Viktor helyett is valami más, mert gondolom nem kell mondani ki ugrik be. :d
2013. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az első nagyon nem tetszik, a Viktor nem rossz ha megy a családnévhez.
2013. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyik sem...
2013. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
A Viktor név nagyon szép.Egyáltalán nem Orbán Viktor viseli ezt a nevet egyedül, és nem kell emiatt leszólni a nevet.Az én idősebb fiam Viktor, és mindig dicsérték a nevét.Nagyon előkelő a hangzása, és illik is hozzá.Nem kell becézgetni.Szerencsére szép a családi nevünk is sokak szerint, így passzol a keresztnév.Válaszd bátran a kisfiadnak!
2013. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A kérdező a véleményünket kérdezte, tehát remélem megbocsátasz, hogy lemertem írni.


Én sem kötök bele a te véleményedbe.

2013. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én is leírtam a véleményemet.Én sem vagyok éppen Orbán-imádó, de zavar, hogy sokan azonnal O.V.-ra asszociálnak a Viktor név kapcsán.Semmiképp nem akartam belekötni senki véleményébe.Sajnálom, ha úgy érzed.Még egyszer elnézést!
2013. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A Viktor névvel elfogult vagyok, mert a vőlegényemet is így hívják, szerintem nagyon szép név :) Tetszik a jelentése is.

A Friderika viszont egyáltalán nem tetszik.

2013. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!