Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orbán Viktornak milyenek a...

Orbán Viktornak milyenek a gyerekei?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hogy érted, hogy milyenek?
2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Honnan a fenéből tudjam. Gondolom a tandíj fizetésbe sem döglenek bele.
2012. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 $weci válasza:
87%
2 láb 2 kar 1 fej stb tök átlagosak ! Szomszéd mellett laknak meg ilyenek !
2012. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek az osztálytársaik mit gondolnak róluk?
2012. dec. 5. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem érintkeznek olyanokkal, akinek szokatlan lenne, hogy kinek a gyerekei. Tudod az ilyen felsőbbrendűeket nem eresztik össze a magunk fajta pórnéppel.
2012. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én a lányát személyesen ismerem,kettővel alattam járt gimibe én már rég befejeztem.Ő azt hiszem most fogja vagy tavaly tette,nem tudom.

Helyes csaj,adidas mániás,kicsit fent hordja az orrát,de azért kb kedves kissé tartozkodó,elég jó sportoló.Katolikus gimibe jár(t).

Fia egy beképzelt gyerek,de vele sokat nem találkoztam.

2012. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

A legjobb baratnom apukaja,a megyeszekhelyunk polgarmestere.

Orbanhoz kepest nyilvan kisebb ember.

De a barátnőm alapján úgy gondolom, nem kell olyan nagy dolgokra gondolni. Anyagilag jól elvannak eresztve,de ő is iakolaba jar,kitűnő tanulo. Nem hangoztatta soha,hogy ő kinek a lánya. Csak szuloin derült ki. Nem az teszi valakit ertekesse,hogy kik a szülei. Senki nem fog helyette tanulni,dolgozni.

17L

2012. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Szép gyerekei vannak, és szép felesége.

A felsége családja szolnoki, így van, amikor látom, tök normális, hétköznapi nő, vele volt múlt hónapban az egyik kislány is, ő is aranyos.

Hétköznapi család benyomását teszik.

2012. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg eléggé problémások, és szinte biztos vagyok benne, hogy egyik körülük a családi bűnbak.


Orbán pszichopata, a felesége pedig nem túl erős ember, és érzelmileg sem stabil, ha képes egy pszichopata mellett élni. Ez a góc mindenképpen kivetül a leszármazókra.

2012. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb lánya 1-2 éve nyilatkozott a tv-nek, mint valami főszervezője egy rendezvénynek. Orbán Ráhel. Tuti ő volt.

Olyan semmi különös nem volt.

2012. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!