Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Friderika...

Mi a véleményetek a Friderika és a Viktor nevekről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 19:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Apukám Viktor,szerintem szép név.A Friderika nekem nem tetszik.
2013. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy kicsit azért meglep, hogy a Friderika eddig senkinek sem tetszik, pedig nekem régóta tetszik.
2013. okt. 16. 19:50
 13/21 anonim ***** válasza:
Aki a Viktor nevet azért zárja ki mert így hívják az aktuális miniszterelnököt az kicsit beteg szerintem.
2013. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Unokatestvérem Friderika, és utálja a nevét. Fridinek becézi mindenki, és az olyan Fricis. Elnézést a véleményért.

A Viktor nekem olyan komolynak, keménynek hangzik, olyan katonás. De mint Viki, úgy nem rossz - egy gyereknek.

2013. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg egyáltalán nem vagyok beteg.


Mivel nem szimpatikus a pali, mármint O. Viktor, ezért maga a név sem tetszik és nem adnám a gyerekemnek.



Lehet, hogy ez számodra érthetetlen, de attól még nem vagyok beteg.


Köszöntem.

2013. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Mindkettő ellenszenves.
2013. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
A Friderika szerintem nagyon szép név, a Viktor viszont nem tetszik.
2013. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedvenc nevem a Friderika, már nagyon régen eldöntöttem, hogyha lányom lesz, így fogják hívni. Nagyon is szép, egyedi név, sokkal jobban fog járni mindenki, ha nem a lányod lesz a 20. Jázminka, Hannácska, Vivienke vagy Zoé az oviscsoportban. A Viktor is szép név. Szerintem jó választás. A Friderikát pedig lehet németesen Fridának becézni, így röviden. Nem valami vállalhatatlan, idióta nevet készülsz adni, ne hagyd, hogy lebeszéljenek, mert bánni fogod.
2013. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik.
2013. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A Viktor nagyon szép név. A Friderika nem tetszik, sry.
2013. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!