Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék a...

Szerintetek mit tehetnék a kapcsolatunk megmentéséért?

Figyelt kérdés
A párom beteg műtét előtt áll és ki kel venni a méhét. Babát szerettünk volna és most elhagyott mert azt mondja keressek más lányt akitől lehet baba akármit mondok neki elutasít nagyon szeretjük egymást de ő mégis azt akarja keressek mást de én csak őt szeretem. Mellette szeretnék lenni minden bajban de nem engedi elutasít stb. Ti mit tennétek?:(

2013. okt. 17. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
háát ezért vannak a béranyák, fel kéne neki vázolni hogy vannak más lehetőségek is plusz nem csak a vér számít lehet örökbe fogadottat is ugyanúgy szeretni
2013. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodjatok a megoldáson, ha így nem lehet gyerek lehet más módon Pl. örökbefogadással. A béranyaság egyébként Magyarországon büntetendő.
2013. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon sajnálom a párodat, szerintem azért utasít el, mert így már nem érzi magát teljes értékű nőnek, ami persze nem igaz. Légy mellette mindenképpen, az nagy törés, trauma lehet neki.Talán emiatt is utasít el.
2013. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad lerázni.És ha 100x is kitessékel, te 101x is bujj vissza hozzá.
2013. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kemény. Ne hagyd magára, küzdj érte.

Nekünk nőknek ezt megemészteni, főleg fiatalon (de később is) nagyon nehéz. Biztosítsd a szeretetedről. Műtét után menj be hozzá a kórházba, de számíts rá, hogy el fog utasítani.

Utána is törődj vele. De akármilyen nehéz is, hagyj neki egy kicsi (nem nagy) távolságot. Meg kell emésztenie.

És udvarolj neki újra, mutasd meg neki, hogy a méhe nélkül is lehet még nő. És hogy majd örökbe fogadtok egy helyes kisbabát. Együtt, te és ő.

Nagyon nehéz időszak lesz az életében. És nem lesz könnyű neked sem.

(Ugye nem rákos?)

2013. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem nem rák egészen más.
2013. okt. 17. 16:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ki vették a méhemet. A párom ötösre vizsgázott,mindig jött a kórházba, aggódott. Fel gyógyultam semmibe nem változott a nemi életünk. Még öt évig jól el voltunk, de azután el váltunk:De nem ez miatt!Nem volt meg csalás, csak ki égés!
2013. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok miómám volt!
2013. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindent megteszek, soha nem adom fel.:)
2013. okt. 17. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy csak a fájdalom és elkeseredettség miatt viselkedik így a párod,a beteg és kiszolgáltatott ember hajlamos mindenkit ellökni magától.Talán mert nem akarja,hogy nézd,ahogy szenved,mert kevésnek érzi így magát,mert magát is kímélni akarja a csalódástól.Ilyenkor kell mellette lenned igazán.Légy kitartó és gáláns,és szép lassan minden jóra fordul!Csak adj neki időt,tarts ki mellette.
2013. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!