Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgyengültem, bánt amit...

Elgyengültem, bánt amit csinál meg az amit én az anyummal, miért van ez? Nagyon érzékeny vagyok? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Bocs ha kicsit hosszu lesz! Anyummal kint lakunk Angliában lassan 1éve. Apum otthon van. Most olyan 3hónapja,nem nagyon foglalkozunk egymással nagyon hamar megtudjuk sérteni és nem kérünk bocsánatok sajnos.mert mindig azt hiszem h neki kell.nagyon hamar meg tud bántani,mindig azt mondja h hisztis vagyok meg dunnyogok és amikor valamiért lecsesz vagy megbánt akkor bemegyek a szobámba,de ez csak olyan 3hónapja van,és én azért megyek be a szobámba mert mostanság olyan érzékeny vagyok h sirok.nagyon bánt hogy nem kapok annyi szeretetet mint kéne,amiota kint vagyok alig vannak barátim a családomról ne is beszéljünk.Akkora szeretethiányom van, fáj minden bántó szó,minden este sirok és másnap reggel ugy nézek ki mint egy félhalott.Akkor mindig mondja anyum bocsánatot nem kérek mert nincsen miért és csak egy hisztis csaj vagyok de amikor elmondom neki hogy mi a bajon h szeretet hiány meg stb akkor megérti kb 2napra azt ennyi.de én ezt nem birom tovább!fáj és hamar sértődöm és minden apróságon sirni tudnék!mi van velem?miért vok ilyen?anyum miért nem érti meg?

bocs hogy hosszu lett.válaszokat elöre is köcc.!


2009. nov. 12. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát elképzelhető h valóban a hisztis korszakodat éled. Ha nem hisztiznél akkor anyud biztosan komolyabban állna a problémádhoz! Nem szabad mindenen megsértődni, és ha más szól be és nem anyud? Akkor mi lesz, helyből elbőgöd magad? Erősítsd meg a lelkedet, vegyél erőt magadon, mert így nem viszed majd sokra! Ezt jó indulatból mondom, nekem is volt ilyen időszakom, de hála istennek már túl vagyok rajta.

Lehet nem ilyen választ vártál, de felesleges azt írnom h anyud a hibás, amikor nem. Ne sértődj meg mindenen, legyél erős!!! Vagyis legalább is próbáld meg. Előbb utóbb de menni fog hidd el. Sok sikert!

2009. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz és tényleg igaz.erös kell vennem magamon de nem mindig könnyü
2009. nov. 12. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzetben vagy. Lehet, hogy a serdülőkor is? Nem írtad hány éves vagy. Nagyon is megértelek, hogy a szeretethiányt érzed. Én is voltam így. Azzal vígasztaltam magam, hogy Isten szeret. Meg magamat szeretem. Ez így már kettő szeretet. Aztán fokozatosan helyrejöttek a dolgok. Remélem, hogy nálad is így lesz. Addig is ne követelj, hanem adjál. Lehet, hogy anyukádnak se sokkal jobb. Ha kialakul benned az egyensúly, nem a kétségbeesett szeretethiány fog belőled sugározni, hanem valami pozitív érzés, akkor egyszercsak azon veszed észre, milyen jóban vagytok, és barátaitok is lesznek. Szeretetet sugárzol, és szeretet fog körülvenni.
2009. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyi ne veszekegy meg sírrdogáj otthon. Indulj és keres pár barátot tudom nehéz másik ország nyelv de komolyan keres egy szakkört legyél többet emberek közelében. A nyelvet gyorsan felszeded és átlendülsz eszen az időszakon.
2009. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!