Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyummal, mit...

Összevesztem anyummal, mit tennétek ilyen helyzetben? Megvárnátok amíg Ő keres?

Figyelt kérdés
8 éve férjnél vagyok, 3szor szoktak jönni egy évben köszönteni, meg havonta anyu is eljön beszélgetni pár órára. két hete lett volna az első éves köszöntés,dolgoznom kellett szombaton ezért eltoltuk most vasárnapra, de lebetegedtem és lemondtuk. Felháborodva mindent a fejemhez vágott, hogy nem is gondolunk rá, hogy Ők akkor máshogy intézték volna a hétvégét, meg hogy sosem maradunk sokáig náluk..... de ez 8 évig nem volt gond, nem értem miért most? Mire a párommal összekovácsolódunk, anyu okoz fejfájást! 3éve kisbabát szeretnénk, igyekszünk minden időt együtt tölteni, ami a párkapcsolatunknak nagyon jót tett, de anyámnak nem...
2011. ápr. 19. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A szülők sok mindent nem mondanak ki, ami fáj nekik, csak ha valami folytán kifakad belőlük, ezt tudhatnád:)

ezt arra írom, hogy 8éig nem volt gond...


De azon kívül meg hát basszus beteg lettél, úgy kellene a tűzhely előtt állnod és készülnöd?:S


23L

2011. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%

szerintem igaza van az elsőnek.

a betegséget meg lehet érteni.

de inkább te kezdeményezzél a békülésben, mert a szülők rendkívül makacsok tudnak lenni :)

2011. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Addig kell szeretni valakit, ameddig van!Gondolj bele, ha valamikor pl. holnap kiderül anyukádról, hogy daganatos vagy vmi csúnya betegsége van, a tesóm nem szeret engem, de én őt igen!

Addig szeretem amíg van!=)

Ezen gondolkozz el!

11/L

2011. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De most nem tudnék beszélni vele, mert csak még jobban összevesznénk. Nagyon rossz, hogy eddig ,,minden jó volt,, most meg úgy érzem a párom ellen akar uszítani. De mondtam neki, hogy ne akarja hallani a választásomat kettejük között.
2011. ápr. 19. 19:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretem én, csak haragszok rá, hogy most hozakodott föl ezekkel a dolgokkal.
2011. ápr. 19. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Jön itt mindenki a szegény szülőkkel. Nagy túróst! Ha egy szülő képtelen megérteni a gyereke munkáját és betegségét, az egyszerűen manipulatív, kisajátító, elvárásos, mérgező szülő. (Susan Forward írt ilyen címmel könyvet)

Meg kell neki mondani, hogy nem zsarolhat, mert akkor ennyit sem találkozol vele!

2011. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, meg kell neki mondani, de kedvesen, és szeretettel. A szülő is ember. Lehet rossz napja, csalódása, bármi. Nekik is vannak hibáik, meg a fiataloknak is, legyetek egymáshoz jók és megbocsátók.
2011. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem lehet, hogy nem volt jókedve, vagy egyszerűen sokat gondol arra, hogy hiányzol neki...:)

ilyenkor összejönnek az érzések, és így reagált rá...ennyi az egész:)

beszélj vele őszintén, hogy ne haragudj anyu, ha megbántottalak, de tényleg nem tudtam volna készülni, amikor találkozunk, de én nagyon szeretlek, és kérlek ne haragudjunk egymásra...:)

meglátod mennyire jobb lesz neked is, ha megteszed azt az első lépést...:)

csak szépen, nyugodtan beszéljetek...és ne veszekedjetek:)

tudod...egy szülő mindig szülő...míg egy férj más, és most nem arra értem, hogy kevesebbet ér, csak...nem tudom hogyismondjam, de sztem érted mire gondolok:)

sokat tett már érted anyud is, megérdemli, hogy te keresd...még ha sértődöttnek is érzed magad...:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű: hiányoztál Anyudnak és kiakadt,hogy nem mehet hozzád.

Betegség miatt soha nem mondtam le anyum látogatását.de mindenki más

2011. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!