Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most anyummal mivan? Idegbeteg...

Most anyummal mivan? Idegbeteg vagy túlreagálom? (Lécci válaszokat! )

Figyelt kérdés
Őszintén leírok mindent. Pár éve csináltam egy nagyobb balhét ami miatt anyám rendesen kiakadt.( Egyébként olyan nagy problémák nincsenek velem de az az egy volt ami...) Azt hogy úgy viselkedik ahogy (őrjöng, a földön fetreng és kiáltozik) annak tudtam be hogy az hogy nincs sok pénzünk jelenleg, na meg miattam van...Ám ler**ancozta a saját anyját, valamint pár hónapja a bátyám menyasszonyát is, és minden sz**nak elhordta őt meg a tesómat is. (akikkel elég jó kapcsolatban volt) nem beszélnek fél éve pedig bátyám még itt él de elmennek egymás mellet egy szó nélkül. Apámmal mindennaposak az összeveszések apám mindig lebolondozza őt. A másik véglete az hogy apám szerint majomszerettel tud csak szeretni. Ha jóba vagyok vele akkor rendkívül készséges és próbál segíteni már már túlkapásokba csapva át. Ugyanakkor ha nem csinálok semmi rosszat minden ok nélkül kifakad és nekem jön,ordibál már a barátaimmal is beszélt le**bancozta, szidta őket, mikor berúgtam egy bulin utána szétvágdosta több felsőmet ollóval és megfenyegette a barátaim hogy a naplózott beszégletéseket megmutatja a szüleiknek és megtiltotta hogy találkozzunk. Mivel letiltottam az iwiwjét nehogy több osztálytársamnak is írjon megfenyegetett és szétvágdosta még több felsőm.Én elismerem hogy én sem voltam szent, dehát minden tinédzser beleesik ilyen hibákba Apám szerint mindig ilyen volt de mióta az anyjék nem beszélnek vele azóta durvult el. Szülinapomon is lepofozott mert nem mentem le fotózkodni a tortával mert az estét szerveztem. Tegnap pedig eszébe jutott h még nincs nyelvvizsgám ezért olyan jókívánságokkal látott el hogy reméli felcsinálnak és az egyik sarkon fognak szénné b***i (idéztem:)) Hiába mondja hogy nem bántja mindennap felhozza a témát miszerint bátyám és a menyasszonya kétszínű roh***kok stb... 18/L
2011. okt. 25. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai este. Kezeltetni kéne (anyámmal egyetemben)
2011. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi, eset
2011. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád tényleg nagyon ki lehet. Kellene neki egy pszichiáter. A többi már jön magától. A problémák is, a megoldás is.
2011. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hú, tényleg pszichiátriára vele! De viccen kívül, ha nem is személyiségzavar, hangulatzavarral biztosan kezelni kellene szegényt!
2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal kezet foghatna.... Apám is ugyanilyen bolond lett mikor a nagymamám meghalt, azóta viselkedik így munkahelyéről kirúgták, idegosztályon is volt, és nincs kizárva hogy hamarosan bentfekvő lesz mert nem lehet bírni vele. Szomszédok panaszkodnak mert félnek tőle, minden nap átmegyek hozzá elbeszélgetni meg viszek neki kaját meg befizetem a számláit stb... A lényeg az hogy a te anyudnál is az a probléma hogy agyilag leépült teljesen, és ezt csak úgy tudjátok meg ha kivizsgálásra viszitek amit nem erőltethettek rá és ha még nem közveszélyes senkire akkor meg nem vitethetitek be csakúgy. Ezt úgy lenne célszerűbb kezelni ha szépen leülsz és beszélsz vele, vagy beszéljetek össze a családdal és csináljatok neki egy fantasztikus napot amikor körbe ugráljátok jó dolgokat csináltok vele, lényeg hogy érezze jól magát, hátha ez segít rajta, apámnál bejött egy ideig.
2011. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az az igazság h nem tudom h lehetne őt elvinni..hiszen önmagától tuti nem menne tudjátok...Ezt mondjuk kipróbálhatnánk majd mondom apumnak bár ő örül ha nincs itthon és dolgozik. Anyum ugye nem dolgozik barátnőm szerint túl sok a szabadideje...
2011. okt. 25. 22:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint azt h próbálunk a kedvére tenni egész nap. Csak az hogy jön a karácsony is és ugye már sem nagyszüleim nem jönnek, sem testvéremék apum is sztem felmegy majd a kocsmába inkább..
2011. okt. 25. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy hülyén hangzik, de próbálj meg vele szedetni MagnéziumB6-ot.Kicsit gyengék tényleg az idegei.Egyszer rám is rám jött ilyen, rugdostam az ajtót, nem bírtam abbahagyni.De nekem ez21 éves koromban volt.Ki kellene próbálni ezt a Magnézium kúrát, nekem segített.És rengeteg türelem kell.Ha vagdossa a póloidat, akkor agresszív is.Oda kell figyelni rá, nehogy maga ellen fordítsa ezt az agressziót.Ha ilyen kifejezéseket kezd el használni, hogy megölöm magam, akkor pedig egyszerre pszichiáter kell neki.Beszélgess vele sokat, most neked kell türelmesebbnek lenned.
2011. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 18! Én egy 13 éves lány által szült baba örökbefogadó szülője vagyok. És hozzád képest nagyon idős. Ebben a korban én is azt gondoltam amit Te. Hogy nem hallgatnak meg. Hogy mindegy, hogy mit mondok. A lényeg az, hogy vigyázz Magadra, és hidd el, szüleid, testvéreid csak a jót akarják Neked. Más nem számít. Barátok jönnek, mennek. A család marad. Ők azok, akikhez mindig vissza a tudsz menni. Hidd el nekem, aki már hét lombikon és a 4 x-en túl van, és örökbefogodószülőként mindenenen túl van, hogy csak a család, és az igaz, a mindent elfogadó szeretet ami létezik, amiért érdemes élni. És ha élnek a szüleid, kérlek,vigyázz rájuk! 46 évesen elvesztettem Őket, és bánt, hogy nem voltam velük eleget, és nap-mint-nap előjön, hogy mit is tanítottak nekem- amit nem fogadtam meg.Kérlek, gondold át amit írtam. És vigyázz Magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, olvastad te a kérdést?
2011. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!