Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ugyanezzel az esszel, elet...

Ha ugyanezzel az esszel, elet tapasztalattal ujbol megszulethetnetek, mennyivel elnetek maskepp, mint ahogy most eltek? Miben alakitanatok mashogy az eleteteket?

Figyelt kérdés
Irjatok, aztan majd en is megirom, hogy mennyiben elnek maskepp.
2009. nov. 12. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kötném le magam 25 éves koromig,lediplomáznék,és 30 éves korom előtt eszembe sem jutna házat vásárolni,csak élném világomat.Minden hétvégén diszkóba járnék,és lazábban élném az életemet.Tömören ennyi! :-)
2009. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20évesen kötnék lakáselőtakarékosságit, hogy mostanra felvehessem a pénzt és vehessek lakást:)
2009. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

20 évesen sikerült volna a párkapcsolatom, amely nem lett.Ezt bánom.

És onnantól mindent úgy, ahogy ezután lett.


De ahogy elnézem, és szerencsés lány vagyok, mert az első válaszoló pont azt írta, hogy ő nem kötné le magát...hát, én sajnos így tettem...inkább egyetemre mentem.

2009. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én még csak 22 éves vagyok tehát sokmindenről nem tudok beszámolni, de van pár dolog azért:

-miután lefogytam nem hagynám hogy szerelmi bánatban a dupláját szedjem vissza, és akkor most nem kéne plasztikai műtéten gondolkozni a bőröm tönkremenése miatt.

-hamarabb hódolnék be anyámnak hogy ne kelljen a kamasz éveimet ordítások között leélnem.


Ezeken kívül mindennel elégedett vagyok, talán annyi még, hogy én is elkezdtem volna valami takarékos dolgot 15 évesen, hogy legyen spórolt pénzem mire kikerülök az egyetemről.

2009. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14:57,végül is mindenki elégedetlen valamivel,ami éppen most van! :-) Én is ilyen vagyok,mint az emberek többsége,kicsit a múltban élek! :-) Azért a jelent is megbecsülöm,hiszen van egy szép házam,és egy szerető párom,és ezért hálás is vagyok az Életnek.Viszont elkövettem egy-két ballépést,amit utólag bánok.Például törődhettem volna a karrierrel is.
2009. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akármennyire is telítettek voltak a napjaim így is a nyelvtanfolyam miatt középiskolában, de elkezdenék diákmelózni már középiskolában, és a páromat nem mutatnám be a szüleimnek addig, amíg gyűrű nincs az ujjamon.
2009. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevesebbet törődnék mások véleményével. Úgysem leszek soha elég jó nekik:/ ha lúd, legyen kövér
2009. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok, de ha bátrabb lettem volna, még boldogabb lehetnék...
2009. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másik főiskolára mennék. Bár, ahogy most elnézem, annak sincs munkája, aki a legjobb egyetemről kerül ki. De azért ezen változtatnék. Mást minden ugyanúgy csinálnék. Lehet, hogy ha nem, akkor nem élnék most ilyen boldog, kiegyensúlyozott házasságban.
2009. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Eü. fősuli helyett orvosi egyetemre mentem volna. A többi dologgal elégedett vagyok az életemben. Ezt az egyet viszont nagyon elszúrtam (gyáva voltam, nem éreztem magam elég okosnak). A mai eszemmel mindenképpen az egyetemet választanám, tanulnék mint a güzü, és jó kis egzisztenciát építenék ki.

Most is imádom a munkámat, de sajna pénzt nem nagyon lehet vele keresni. Ha orvos lennék, akkor mindkettő meglenne:)!

2009. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!