Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdeklődés e-cigi tapasztalatt...

Érdeklődés e-cigi tapasztalattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vettem,természetesen nem a legdrágább e-cigit.Csak az a bajom vele,hogy a legelső szipákolásnál jött füst,azóta semmi.Az lenne a kérdésem azokhoz,akiknek ez ügyben van tapasztalata,hogy vajon mi lehet a baj?Kifogyhatott a patron?Mert esetleg ez is olyan,mint a nyomtatók patronja,hogy ami ajándékba van hozzá abból pikk-pakk kifogy?Vagy esetleg már el is romlott a porlasztó?Ráadásul 3 darabot vettem és mindenkinek ugyanezt produkálja,így nem tudom elképzelni,hogy mind a három rossz lenne.Valaki segítség?
2011. okt. 17. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én szettem 18ezer forint volt. Enyémnek az a titka, hogy nagyon lassan kell szívni.
2011. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Már korábban én is vásároltam, de nekem integrált patronos van, tehát a patron és a porlasztó egyben van, így közvetlenül nem tudok neked segíteni, de... Azt tanácsolom, hogy keresd fel a forgalmazót, akitől rendelted interneten, vagy néhány e-cigivel kapcsolatos fórumot, ahol szerintem szívesen segítenek neked. :) Egyébként jobban jársz (szerintem), ha töltesz fel róla képet, hogy tulajdonképpen hogy is néz ki, mi a helyzet. :)


Itt is sokat segíthet, ha például leírod a gyártót és a termék típusát is, lehet, hogy valakinek ugyanilyen van és tud segíteni. :)

2011. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
E-health,aukciós oldalról vásárolt,kis egyszerű.Porlasztó külön van a patrontól.
2011. okt. 17. 11:54
 4/4 Hungy ***** válasza:

Vagyél valami normálisat inkább. Az eldobhatós 3 ezer forintosnak is minimum 300 szippantást ki kell bírnia.

[link]

2011. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!