Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a családoto...

Ti mit tennétek ha a családotok nem örülne hogy össze jöttél egy el vált személyel?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy meg ismerkedtem egy nálam pár évvel idősebb elvált gyerekes anyukával. Na de ahogy ismerem a családomat ezen ki fognak borulni. Szeretem csak nem tudom mi lenne a jó döntés. Főleg hogy egy picit nem merem el kötelezni magamat. Ti mit tennétek?

2013. okt. 23. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekelne, hogy örülnének e neki. Nalad viszont nincs kerdes, nemakarsz te semmi komolyat.....
2013. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akarom komolyan.
2013. okt. 23. 07:27
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem kellene, hogy érdekeljen, mi az o véleményük....
2013. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
először is nem mindegy, hány éves vagy és mik a terveid. Ha csak az időt múlatod, jól érezed magad, akkor tök mindegy, ha meg komolyan gondolod és 30 körüli vagy, megértem a kétségbeesést, de akkor is a te dolgod. Szerintem ez csak első ijedség, ha megismerik a kicsit meg a párodat, akkor biztos megszeretik. Az embereknek sztereotípiák élnek a fejükben, ha meghallják, hogy elvált nő gyerekkel, a fejüket fogják, pedig nem is ismerik, sosem látták, igazságtalan.
2013. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Hogy értve mit tennék?

Nem tudod, mi lenne a jó döntés? Mik a variációk, amik között nem tudsz dönteni?

2013. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló

Szüleim látásból ismerik és itt kezdődik a gond hogy csak látásból

2013. okt. 23. 08:51
 7/11 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

Vagy el fogadják a szüleim vagy nem. Vagy lesz 'háború' vagy nem.

2013. okt. 23. 09:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ha látásból ismerik, lehet, hogy hallottak róla (nem feltétlenül igaz) pletyiket... másrészt meg lehet, hogy téged féltenek, nehogy csak "eltartó" legyél, mert a nő utálja már az egyedüllétet. szóval az aggodalmaik bizonyos szinten érthetők...

önmagában meg butaság az ellenérzésük, hiszen lehet a világ legkedvesebb nője, csak elbánt vele az élet. ha szereted, akkor felveszed a fapofát, és kitartasz mellette

2013. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

"Szeretem csak nem tudom mi lenne a jó döntés."


TE mi között nem tudsz dönteni?

Mert tőlünk arra vársz tanácsot, TE mit tegyél. De nem mondtad meg, min dilemmázol a SAJÁT TETTEDDEL kapcsolatban.

2013. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még te sem tudod, hogy mit akarsz, akkor mit vársz a családodtól?
2013. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!