Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki magányos, az mit szokott...

Aki magányos, az mit szokott csinálni hétvégén vagy ünnepeken?

Figyelt kérdés
Mit csináltok egész nap egyedül?
2013. okt. 23. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Játszok valamelyik konzolon, vagy olvasok. Nekem mondjuk jó egyedül, utálom a társaságot.
2013. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
91%
Én is magányos vagyok, és pont ma van a szülinapom! vettem magamnak két üveg finom sört, azt elkortyolgatom, majd rendelek estére egy pizzát...Ha már ember nincs a földön, aki legalább egy nyamvadt szülinapi SMS-t küldene...ez van, mindent meglehet szokni.....
2013. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Áj! A magány az egy lelki állapot aki kacsoltban van az is lehet magányos.

Te nem azt akartad inkább kérdezni h az egyedül állók mit csinálnak ?


Nos esetemben per pill ép zenét hallgatok.

De am a takarítás, bevásárlás, dvd-zés is elfoglaltság.

Szal nem szoktam unatkozni.

És igen jól érzem magam így.

2013. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
van kapcsolatom, de magányos vagyok. elköltöztem másik városba, itt nincsenek barátim, szerintem nem is lesznek. nem sok ember szeret engem, és nagyon rossz. egész nap sírni tudnék.
2013. okt. 23. 15:15
 5/16 A kérdező kommentje:
2.boldog szülinapot neked!
2013. okt. 23. 15:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:Ne azon töprengj hogy más mit szokott csinálni,hanem inkább menj el helyekre,ismerkedj az emberekkel.

2-es:Boldog szülinapot!:

2013. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es : Boldog szülinapot :)
2013. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
most én is magányos vagyok, 3 hònapja ápolom a daganatos Anyumat. Beszelni nem tud egesz nap alszik. Az elején még birtam egyedül, neteztem, olvastam. Most már egyre nehezebb. Semmi sem érdekel semmi nem köt le, egész nap aludnék. A lakás uszik, amit főzök elrontom. :( Szeretnék ebből kijönni mielőtt depire változik. Ha elhatározom h változtatok kb 1 napig vagyok tevékeny. Fiz nélkülin vagyok. Ez is szörnyű
2013. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Mindenkinek köszönöm szépen a felköszöntést!!! Aranyosak vagytok! Mosolygósabbá tettétek a napom !
2013. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szerintetek ha belekezdek egy új sportba, ott találok barátokat? mert félek, hogy ott sem..
2013. okt. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!