Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tetszenek a...

Szerintetek miért tetszenek a traktoros pasik? Mit gondoltok, azoknak sok pénzük van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a 2 dolog hogy függ össze? Ha sok pénzük van akkor tetszenek, ha csórók akkor csúnyák?
2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A nagybátyámnak egy ilyen traktora van, ő közel 150 kg és lassan 60 éves lesz.

Biztos tetszene neked...

2013. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:-D szóval azért tetszenének, mert azt hiszed sok pénzük van? Mindegy, hogy néz ki csak pénz legyen? Mert tudod ugye, hogy nem minden tarktoros kigyúrt Adonisz!

Ennél azért kiábrándítóbb a valóság! :-P

2013. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy az, aki pár hónapja arról papolt, hogy egy traktoros csávóval mennyivel jobb járni, mert annak mennyi pénze van? :D
2013. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szomszédom traktoros, jó 30-40 éves traktorral. Ő maga egy bunkó paraszt, közel a 60-hoz. Nem láttam még jó kiállású, helyes, gazdag traktorost. Aki a traktoron ül, annak bizonyára nincs sok pénze, maximum a főnökének, akinek dolgozik.
2013. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez kamukérdés.

De egyébként attól függ. Ha a saját traktorján traktorozik a sok hektáros földjén, akkor biztos van pénze. Ha 8 általános után elment a TSZ-be (bocsi, nem tudom, most hogy hívják őket) traktorosnak, akkor talán annyi pénze van, ami az esti kocsmázgatás után megmarad. :)))

2013. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyolc általános után még senki nem lesz traktoros, ahoz mezőgazdasági iskola kell.
2013. okt. 25. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jogosítvány, amivel traktort vezethet.
2013. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég egy jogosítvány... pff sőt! Kint a mezőn a kutya sem fogja elkérni a végzettségedről szóló papírjaid. Vagy tudod kezelni a gépet, vagy nem.

Ha valaki maszekba traktorozik, az fizethet jól. Főleg a hétvégi meló. Ha a saját földeken, akkor abban is van pénz, de az terményfüggő.

Feltételezem a kérdező nem a 60 éves, morcos szomszédra és bácsikra gondolt a kérdése feltételekor, bár ízlések és pofonok.

Az én párom is sokat dolgozik traktoron. Vagy maszekban vagy saját földeken. Ha van munka és jó a termény akkor van pénz, ha nem, akkor nincs. Amire szükségünk van arra telik, de nem vagyunk milliomosok.

Ő 26 éves, és jó pasi!

2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédom gazda, van 5 traktorja, hozzá a pótkocsi. Most vett 9 millióért telephelyet és 30 millióért építteti rá az épületeket. Ő maga egy audival jár közúton, ha a földekre megy akkor nissan terepjáróval.

Nincs neki iskolája csak egy érettségije, az apjától vette át a vállalkozást. Nem egy jó pasi, szőkés vöröses hajú, szeplős, alacsony srác.

Másik utcabelinek is van ám 2 traktorja, ő már 60 éves, de nem tudna megéllni a gazdaságából, mellette dolgozik mást is. Ő is alacsony.

2013. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!