Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit gondoltok a szemüveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a szemüveges lányokról? A lentiek hogy tetszenek (szemüvegek)?

Figyelt kérdés

Szemüveges leszek jövőhéttől.

Nem tudom elképzelni milyen lesz, mások szerint jól áll, de valahogy olyan távol áll tőlem.:/

Az ilyesmi szemüvegek nektek tetszenek?

[link]


[link]


mint a csajon, csak aszára vékonyabb:

[link]


Ilyesmi lesz nekem is.


2013. szept. 12. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem véletlen mondják h öltöztet ha jól áll akkor írtó szexi tud lenni és a szemüveges nők mindig előbb felkeltik a figyelmem :) hidd el sokkal többen meg fognak majd nézni mégpedig azért mert határozottabbnak, és érettebbnek fogsz tűnni miatta mint egy díva, domina, uralkodó vagy nem tudom mihez hasonlítani vagyis nekem ez ugrik be a szemüveges nőkről :) :D Én most csináltattam egy új sportkeretes szemüveget nyugi engem azért bámul mindenki bár sajnos annyira jól nem áll, csak magát a szemüveg típusát nem igen látni senkin :) De mondjuk egyenruhában azt mondják h sokat dob rajtam :)
2013. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, kin van a szemüveg, nem gondolod?

Akiket linkeltél, mind szép nők, mivel modellek, rajtuk nyilván jól áll bármilyen szemüveg...

2013. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, de akkor fogalmazzunk úgy, hogy a szemüveg nélkül szépnek mondott lányokról.

Vagyis úgy is kérdezhetném,hogy elcsúnyíthat e a szemüveg egy szép nőt?

Tudom, ez így most nagyon egoistán hangzik, de nem érzem magam csúnyának és visszajelzésekből sem ez jön le.

Viszont még életemben nem voltam szemüveges, így félek kicsit.

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2013. szept. 12. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig szép voltál, a szemüveg nem fog változtatni rajta semmit. Keress olyan keretet, ami illik hozzád, jól áll. Vagy ha ennyire zavar, hogy keret legyen rajtad, akkor vegyél kontakt lencsét, habár az drágább sokkal hosszú távon.
2013. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Imádom őket:)

23f

2013. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most így végiggondoltam, hogy mekkora hülyeséget kérdeztem.:D

Végül is aki csúnya, azon a szemüveg sem segít, akinek meg eddig tetszettem az valószínűleg nm a szemüveg miatt fogja azt mondani, hogy ronda vagyok.

Nézzük a jó oldalát, legalább látok majd.:D

Kontaktlencse...hát az még rosszabb, minden reggel a szemembe turkálni, nekem elég bizarr, meg sok vele a macera szerintem.

Majd megszokom.:)

Köszönöm a válaszokat!Bocsi a fárasztó kérdés miatt!:$

2013. szept. 12. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek kifejezetten jól tud állni,én szeretem.
2013. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!