Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik nem...

Vannak olyan emberek akik nem érzik magukat jól otthon. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki évek óta a cigányoknál lakik. Van neki anyja aki télen is befogadta de akkor is elment tőle. Szerintetek miért?
2013. okt. 27. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy elég nehéz kérdés, ilyen messziről nem tudok erre mondani semmit. lehet, hogy befolyásoltál, vagy tényleg ilyen rossz volt neki, vagy csak simán hülye.
2013. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nagyon rossz volt a viszonyom anyámmal. Állandóan beosztottak, hogy mit csinaljak, kutak odott a szekrényemben, volt hogy ki szórta a tartalmat a szoba közepére. Hat en nem szerettem otthon lenni.
2013. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm is utált otthon lenni. Ő például azért akart kollégiumba menni 17 évesen mert utálta az anyját, nem jöttek ki jól és már idegileg teljesen összetört, az anyja is támogatta hogy menjen el otthonról és inkább fizetett neki havonta pénzt hogy eltartsa magát csak ne kelljen ott lennie. Így a barátnőm kollégiumba költözött pedig az iskolája 10 km-re volt a lakhelyétől, de kollégiumba ment és a vicc az hogy egész nyáron a kollégiumba lakott. Persze fizetett érte picivel többet is, csak hogy a lányának ne kelljen hazamennie. Persze a barátnőmet tavaly ismertem meg amikor végzős volt, most már nálam lakik mert fősulira jár, de az itt van helybe és ő inkább lenne velem mint újra koleszos mert picit becsömörödött már tőle, meg is értem hogy több mint 2 éve csak ott lakott és szinte csak ünnep napokon ment haza az anyjához aludni, máskor csak heti 1-2 alkalommal ment oda pár órára. De látszik rajta hogy sajnálja a dolgot és hogy haragszik az anyjára, de most velem legalább boldog, én anyukám is sokat segít neki, tanítgatja, főzni, varrni sokszor amikor délutános vagyok akkor így foglalja el magát ha nincs épp sulija, vagy nem kell dolgoznia menni.

Elvannak ketten mi külön lakrészen lakunk, az udvarunkon van egy pici ház amit rendbe hoztunk így ott élünk mert így normálisan megtudunk élni. A barátnőm anyja is ugyanúgy küld pénzt csak hogy ne mondja azt a barátnőm hogy az anyja nem veszi őt semmibe, a barátnőm néha meglátogatná de sokszor az anyja kéri hogy ne menjen oda. Plusz a barátnőm öröksége is ott van amit az apja hagyott rá, igaz nem sok pénz egy saját házra nem elég még egy panellakásra is csak maximum olyanra ami teljesen levan lakva és szinte semmiért odaadnák. de vésztartaléknak jó az a pénz.

Egyszerűen a barátnőm nem érzi jól magát otthon, volt amikor én beszéltem rá hogy beszéljék meg anyjával a dolgot mert mégis milyen rossz lehet egy olyan embernek akit utál a saját anyja és más családtagja nincsen. A barátnőmnek még rokona sem nagyon van, az apai ágon lévő rokonai már meg sem akarják ismerni őt az utcán az anyai rokonai közül sokan már nem élnek meg nem származott egy nagy családból. Szóval a barátnőmmel sajnos ez a nagy helyzet és külön örül neki meg én is hogy az én anyukámmal legalább kijönnek amolyan anya pótló mert így sokszor olyanokat pótol be amik kimaradtak az eddigi éveiből mert az anyukája semmire nem tanította, én anyukám meg elég sok mindenre, sőt én is mert ugyanúgy főzök, mosok, takarítok magam után, és utána is, egyedül a vasalás az amit utálok, azt a barátnőm csinálja de én mosok ki, ha ráérek én főzök, fát vágok, rendet rakok. Tehát megosztjuk a munkát és nincs az hogy munka után amikor hazajövök ledöglök a TV vagy a gép elé és estig ott vagyok ameddig a párom megfőz meg minden. Persze ha ő ér előbb haza nyilván ő főz, hagyom is érvényesülni hogy tanuljon, meg élvezi is de ha hosszú napja van a suliba vagy épp dolgozik és én érek haza előbb vagy délutános vagyok és ráérek délelőtt akkor én főzök meg meg minden ha tudom hogy neki már nem lesz kedve. De amikor olyan ebéd lesz valamelyik nap amit ő szeretne megcsinálni, azt ráhagyom de mindent előkészítek neki hogy ő már csak a főzés, sütés részét csinálja.

2013. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek számos oka lehet,amit csak ők ketten tudhatnak az édesanyjával.Valamiért nem jó a viszonyuk,nem jönnek ki egymással,valamelyikük elviselhetetlenül viselkedik,stb.
2013. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet valaki leszolta, hogy ciganyoknal lakik, vagy csufolkodott vele...es ezert. De nem tudom..ez csak egy otlet...

Nekem van cigany ismerosom de csak 1 utalja a fajtajat...es szegyeli, hogy annak szuletett.

2013. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a pasi már nem fiatal, volt háza csak elárverezték.
2013. okt. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!