Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom jóban van az exével....

A párom jóban van az exével. Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Ők 13 évig voltak együtt, én 15 évig a férjemmel. Nekem van 2 gyerekem. A párommal 7 hónapja vagyunk együtt, és szeretjük egymást. Szerinte nincs abban semmi rossz, ha ők jóban vannak a volt párjával. De engem zavar, hogy a lány felhívja (főleg ha valami gond van), és néha idejön, mert még itt maradt valamije. Pénteken bemutatott minket egymásnak, és én kiborultam, de inkább azért mert ennek ő örült. A lényeg hogy ebben a dologban nagyon nem értünk egyet. Ezért kérek véleményeket, szerintetek jó hogy jóban vannak? És tényleg csak én túlzom el?
2013. okt. 27. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Én is jóban vagyok az exemmel. 8 évet éltünk együtt, az életem része. A mostani társammal meg nem lennék együtt, ha ez őt zavarná...
2013. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Nincs okod semmilyen félelemre, ha téged szeret a barátod. Már régen léphetett volna az ex, ha megakarta volna csípni mint kapcsolat. Réges-régen. Biztos, hogy nincs miért aggódnod.
2013. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Amennyiben nem járnak össze,és nincs mindennapos,vagy túl sűrű kapcsolattartás köztük,bizonyos határig és keretek között szerintem elfogadható.Mondjuk a cuccaiért akkor menjen,mikor te is otthon vagy,meg ne hívogassa minden piszlicsáré dolog miatt,az nálam is betenné a kaput.
2013. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nincs ezzel baj.

Nem kell mindenkinek haragban elválni

Nem véletlenül nem egy pár,lett vége a kapcsolatuknak, de ők kulturáltan tudták ezt megoldani..


POnt egy ilyen nő miatt, mint te szakad meg az exemmel a kapcsolat, nagyon fáj, pedig az esküvőnkre is meg akartam őket hívni (az ex és a férjem is ismerik egymást)

Amíg nem volt a barátnő, addig pár hetente havonta beszéltünk, sőt találkoztunk is.


(Arra az egyre kíváncsi volnék, hogy a " kedves" lány tudja-e, hogy nekem köszönhetik, hogy összejöttek, és az ex nem futamodott meg...szerintem nem tudja:()

2013. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
(köszönheti)
2013. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Hát, ha nincs közös gyerek, engem zavarna a gyakori összejárás, jó pofizás, és őszintén szólva barátkozni sem akarnék párom exével. De nekem negatív élményeim vannak csak ilyen téren, ezért ez a szigorú vélemény.
2013. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
azt, hogy nem kell mindenkinek haragban elválni. meg hogy utálom, ha valaki féltékenykedik.
2013. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Én sem repdesnék örömömben, de azért 13 év hosszú idő. Gondolod el mennyi mindent éltek át együtt (mint ,ahogy te is a volt pároddal) !

Bármennyire is nehéz , próbáld meg tolerálni az Ő kapcsolatukat.

2013. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

Én akkor haragudnék csak érte, ha nem akarná, hogy megismerjük egymást, nélkülem, vagy akár titokban találkozgatnának, vagy mindennaposak lennének a találkák.


Szerintem lehet húzni egy bizonyos határt, azon belül semmi baj nincs azzal, ha jó viszonyban vannak.

2013. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Jàrtam màr igy, az ex """nem akart semmit""" persze....Nem dijaznàm.
2013. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!