Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A teszt pozitív lett, mit tegyek?

A teszt pozitív lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
32 éves elvált nő vagyok,van egy 6 éves kislányom. 8 hónapja rám talált a szerelem,a kedvesem 100 km-re lakik tőlünk. Nem élünk még együtt. ám,a napokban végeztem egy tesztet,ami + lett. Nem tudom mit tegyek. Még nem éltünk együtt,tervezgettük már,de még nem jött össze. Most végképp nem tudom mi legyen? Kérlek adjatok tanácsot! Köszi!
2013. okt. 27. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

én elujságolnám neki a nagy hírt(persze apróbb célzásokkal is meg lehet oldani) és leülnék vele megbeszélni hogyan tovább.innentől pedig úgyis adja magát a dolog :)

gratulálok :)

2013. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg a pároddal,hogy megtartsátok-e.
2013. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Milyen kapcsolat az, ahol 8 hónapja 100 km-ről szeretitek egymást? Gondolom, hogy néha találkoztok (erre utal a pozitív teszt), de eléggé távkapcsolat lehet.

Erre gyereket alapozni...

2013. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Milyen teszt :)

Beszél meg vele, mi nem tudhatjuk ő mit akar.

2013. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Felneveled őt is, egyedül. Mert hogy a pasi nem fog lépni,nem fog elvenni, az tuti.
2013. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

Gratulálok, sok boldogságot!

A bunkókkal ne foglalkozz!

2013. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Elso korben megkerdeznem az apukat, hogy akar e apa lenni es attol tennem fuggove a tovabbiakat. 8 honap eleg rovid kapcsolat, raadasul egyutt se eltetek es eleve van egy "hozott" gyerek. Nem biztos hogy rogton ket gyerekre vagyik....
2013. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy mi a helyzet. Bár félve,de örül neki. Nagyon nehéz ez a helyzet. Nagyon nehéz dönteni. Csak kíváncsi vagyok,hogy mások/Ti ezt hogyan látjátok.
2013. okt. 27. 18:56
 9/20 anonim ***** válasza:
vajon a párod örülni fog neki?
2013. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom, ha ekkora a távolság, akkor csak néhanapján találkoztok.


Ilyen távkapcsolatra akarsz újabb gyereket?!


A pasi, majd örül a kis "karácsonyi meglepetésnek" szerinted??

2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!